DomáceMoratórium a Nicholsonová vs Ábel Ravasz

Moratórium a Nicholsonová vs Ábel Ravasz

-

spot_img

Moratórium a Nicholsonová vs Ábel Ravasz

Vysvetlenie prečo som proti moratórium na prieskumy. Viem, že agentúry klamu, manipulujú a zavádzajú, ale ak je človek zorientovaný dá sa s tým žiť. Treba ich referencovať, ukázať aké majú odchýlky, či a ako často sa mýlia , a vždy v koho prospech a v koho neprospech. Koľko stojí jedno percento v prieskumoch, ako to chodí, povedal už v roku 2004 Edo Chmelár. Podstatné sú však trendy a tie pre človeka čo to pravidelne sleduje sa dajú odhadnúť. Mimochodom aj v roku 2016 agentúry namerali prudký nárast Kotlebovej ĽS NS a prudký pokles KDH, len už to nemohli oficiálne uverejniť. Vtedy začali slniečkari masívne mobilizovať, ale ako vieme už to nepomohlo. Ako fatálne zlyhal Ravasz pri diskusii s Nicholsonovou. Ako je možné , že podpredseda vládnej strany neviem odhaliť a usvedčiť nekonečne pokryteckú a afektovanú Nicholsonovú ? Prečo sa jej nespýtal, ako sa cíti keď jej vstup do politiky odobril samotný Kočner, a len vďaka nemu v nej dodnes pôsobí ? Prečo sa jej nespýtal, prečo ani slovkom nenamietala proti vstupu do Gorilej vlády v roku 2010, keď už v roku 2009 čítala spis Gorila ?Prečo sa to nikdy nepýtala Sulíka, ktorému jej manžel prepis Gorily odovzdal asi pol roka pred voľbami. Alebo verila krištáľovo čistému a ctihodnému Dzurindovi a Miklošovi ? Môže takejto osobe niekto veriť, že jej ide o boj s korupciou. Kde bol Kovačič, prečo sa jej to nespýtal ? Dokedy budú fatálne zlyhávať prestituujúci novinári a slabo pripravení koaliční politici. Dokedy bude mediálna alternatíva suplovať média verejnej služby ?

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás