fbpx
NázoryMonika Beňová dala “posledné pomazanie” zomierajúcej strane Za ľudí

Monika Beňová dala “posledné pomazanie” zomierajúcej strane Za ľudí

-

Monika Beňová dala “posledné pomazanie” zomierajúcej strane Za ľudí

Foto: TASR – Martin Baumann

Europoslankyňa Monika Beňová (SMER – SD) správne zhodnotila situáciu koaličnej tragédie menom Za ľudí.

Monika Beňová: Čítam si teda, čo sa udialo dnes na politickej scéne.

V 3,5 percentnej strane, ktorá mala pred voľbami 2020 ambíciu obsadiť premiérsky post, skončila s necelými 6% a po následnom úteku p. Kisku do súkromia je dlhodobo pod hranicou zvoliteľnosti sa strhla pravá vnútrostranícka mela. V strane, ktorá je v princípe len “do počtu”, aj to nepotrebného. Je totiž úplne jedno, kto je predsedom/níčkou strany, ktorá už vyše roka nemá ani podporu aspoň hraničiacu so zvolením do NR SR. List jej zakladateľa je už len tragikomickou čerešničkou pred jej totálnym prepadom. Už by sa mohli nazvať namiesto Za ľudí že Každý Za seba.

Ešte mi nedá nenapísať, že keby sa za bývalej vlády uskutočnilo stretnutie v priestoroch SIS v takom, čo sa funkcií týka, zložení ako to predviedli súčasní najvyšší ústavní činitelia, tak by opozícia písala o ohrození demokracie po všetkých medzinárodných inštitúciách. A keby predseda NR SR prečítal správu s obsahom, ktorý nedemetoval ani NBÚ, tak by ju uverejnili všetky slovenské média na prvej strane.

Zdroj: FB, Monika Beňová

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Hlavným vinníkom je exprezident Kiska , pretože to čo urobil po skončení svojho prezidentského mandátu sa nerobí . Keď hlava štátu končí , tak končí a nie , že zakladá stranu s argumentom lebo Fico , aby si s ním vyrovnával nevyrovnané účty . To , že sa našlo pár hochštaplerov ochotných za misu šošovice meniť svoje zásady , tak takí sa nájdu vždy a všade .

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás