fbpx
NázoryMinister Naď (OĽaNO): Dezoláti šíria chorobu a sú odpadom...

Minister Naď (OĽaNO): Dezoláti šíria chorobu a sú odpadom spoločnosti

-

Minister Naď (OĽaNO): Dezoláti šíria chorobu a sú odpadom spoločnosti

J. Naď: Stojím za zásahom polície v Piešťanoch, mohol byť ešte tvrdší 

      Bratislava 6. novembra (TASR) – Minister obrany Jaroslav Naď  (OĽANO) sa postavil za zásah polície proti skupine ľudí bez rúšok v Piešťanoch. Je dokonca presvedčený, že mohol byť ešte tvrdší.

Na sociálnej sieti Naď napísal:

POLICAJTI NÁS CHRÁNIA, BUĎME IM ZA TO VĎAČNÍ! MAJÚ MOJU JEDNOZNAČNÚ PODPORU

Policajti robia všetko pre to, aby ochránili naše zdravie, náš majetok a zaistili poriadok a dodržiavanie zákonov. Robia čo vedia, aj keď to majú veľmi ťažké.

Naopak, vandali, grázli a dezoláti, ktorí som presvedčený, že za peniaze a s jasným cieľom provokácie, porušujú po celom Slovensku zákony. Šíria chorobu medzi zodpovednými ľudmi lebo nedodržiavajú protiepidemické nariadenia, zneužívajú na svoje primitívne a protizákonne konanie aj malé deti a dokonca berú tovar z obchodov bez zaplatenia.

Osočujú a vyhrážajú sa vedcom či lekárom pred ich domovmi, sú absolútnym odpadom spoločnosti, s ktorým sa musíme jasne vysporiadať. Jednoznačne stojím za zásahom polície v Piešťanoch. Dokonca som presvedčený, že mohol byť ešte tvrdší. Opice na plote úradu vlády, opice na štadióne v Trnave a opice v Lidli v Piešťanoch, Prievidzi a inde, či opice a dezoláti pred domom lekárov a vedcov.

Stále tá istá skupina výtržníkov, ktorí pre našu spoločnosť nerobia nič dobré. Naopak, porušujú zákony, provokujú, ničia, urážajú, vyhrážajú sa.Pokiaľ si nedokáže štát poradiť s touto malou skupinou porušujúcou existujúce právne normy, tá oveľa väčšia, slušná časť obyvateľov, bude trpieť. A to nesmieme pripustiť. Zásahy polície sú oprávnené a keď platení provokatéri budú porušovať zákony aj naďalej, dostanú adekvátnu odpoveď.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

4 Komentáre

  1. Odpad a spodina tejto spoločnosti sa stretáva každú stredu v Bratislave. V civilizovanom štáte by takáto čvarga nemohla byť nikdy pri riadení štátu. Škoda že Slovensko nie je ani civilizované, ani štát.

  2. Poriadok a zásahy by mali robiť aj vo vláde a parlamente, hlavne s tým rozkrádaním verejných financii a tých 24 miliónov čo zmizli a to je len kvapka z toho čo sa rozkradlo od roku 1993. Trest smrti za rozkrádanie daní, ktoré odvádza národ !

    • Dezolát a opica je Naď a nech sa neopováži ešte brať slušných ľudí do svojích špinavých úst. Raz skončíš pred súdom v Haaagu ty americký zapredanec. Už ti trčí ina hlava z amerického zadku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás