TV VVMartin Koller aktuálně - Atentát na Fica. Bude Německo...

Martin Koller aktuálně – Atentát na Fica. Bude Německo chalífátem? Ekonomická apokalypsa na obzoru

-

spot_img

Martin Koller aktuálně – Atentát na Fica. Bude Německo chalífátem? Ekonomická apokalypsa na obzoru

Aktuální události pohledem vojenského analytika Martina Kollera. Pohled na atentát na slovenského premiéra Robera Fica. Bude Německo chalífátem? Vláda národních škůdců opět přitvrzuje ve vysávání peněz občanů prostřednictvím daní a poplatků. Proč platí žid Soros propalestinské protesty v Americe? Tato a další témata ve shrnutí událostí posledních dní.

VIDEO:

Zdroj: Paralelně

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

4 Komentáre

 1. … tak to je sila. Premiér Fico, štyri dni po útoku, má v sebe štyri 9mm guľky, úkoluje Kaliňáka a medzi tým rehabilituje. To keby vedel Vladimír Vladimírovič, aké má Slovensko odolné premiéry, nepriamo by oznámil zelenskému do kyiijiva, aby sa radšej vzdal lebo bojovník Fico stojí na tej správnej strane história a vo vojne to má marné, pretože ju nevyhraje (ten zelenskyj ňuchačenko). … takýto postoj premiéra Fica je ale veľmi nebezpečný a siľno popudzuje vdovu a postrižinovú žubrienku magdušku-ťetušku, ktorá slovenskú spodinu žiada, aby sa postavila presne na opačnú stranu história a to bez reptania, pretože vraj práve tá druhá strana histórie je tá správná. Tak teraz neviem, ako sa títo dvaja – kohút a sleipočka, čaputovsky-zmierlivo dohodnú, keď magduška-ťetuška je ostro proti ustupovaniu spodine a je za vykonanie vodcovských krokov práve proti tej národnej spodine. Tak ma napadá, čisto teoreticky (aby ma nezabásli), že tento spor by mohli rozhodnúť štyri guľky v ťetuške, aby sa zjistilo, či aj magduška bude po štyroch dňoch a guľkách rehabilitovať, alebo odcestuje za milanom. Druhá možnosť je pravdepodobnejšia a znamenala by, že víťazom je pán Fico aj jeho historická strana. Čo ale zasa popudzuje starého bájdena, ale tam už guľok netreba.

  • Veru, Magduska by mohla odcestovať – nie zrovna za Milanom, to jej priať nebudem (tiež aby ma nezabasli), ale natrvalo do ČR napríklad, veď tam sa vždy cítila ako doma. Slovensko a Slovákov zo srdca nenávidí a nikto ju tu nedrží, myslím že by tu veľa ľuďom nechýbala.

   • Ona je na „správnej“ strane dejín.🤑
    Nech si počká, čo na ňu povedia dejiny!

 2. … dnes som si ešte raz pozorne pozrel video atentátu sfanatizovaného zmrda. Je neuveritelné ako rýchlo sa tejto nato-euro-šimečkovskej špine podarilo vystreliť päť razy za sebou. Ešte sekundu pred výstrelom sa ten hajzel pozeral iným smerom, aby oklamal ochranku. Stojí od premiéra na dva metry a keď si premiér podáva ruku s prvým priaznivcom stále sa pozerá inam. Traja najbližší ochrankári sa pozerajú na postupne sa naťahujúce ruky priaznivcov po panu premiérovi a vraha majú mimo zorného uhla očí. Naraz stará naďovská beštia ožívá, točí sa k premiérovi, očami presne zameriava obeť, ihneď tasí zbraň s ktorou sa k premiérovi naťahuje snáď na meter a z boku striela. Aj po tretej rane ochranka stále nedokáže útočníka spacifikovať, pretože streľba je veľmi rýchlá a človek nieje mucha, aby dokázal reagovať v setine sekundy. Chyba ochrankárov bola v tom, že všeci prední najbližší traja pozerali priamo na premiéra a strana po pravej strane premiéra ostala bez očného kontaktu a ďalej starý zmrd mal po celú dobu ruky dolu, pripažené, priprvené k atentátu, ktorý bol veľmi rýchly a nemusel by sa zaň hanbiť ani anglosaský agent bond. Neuveriteľné a smutné.
  https://aeronet.news/wp-content/uploads/HandlovaRTV.mp4?_=1

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás