fbpx
NázoryĽuboš Blaha: Všetky nitky vedú k Lipšicovi

Ľuboš Blaha: Všetky nitky vedú k Lipšicovi

-

Ľuboš Blaha: Všetky nitky vedú k Lipšicovi

Ľuboš Blaha: VŠETKY NITKY VEDÚ K LIPŠICOVI 

Liberálny tábor na čele so Zuzanou Čaputovou dostal v súdnom procese s Kočnerom neuveriteľne na bendžo – všetky tie ich lži si ich dobehli. Všetky. 

1. Najskôr si po vražde Jána Kuciaka vymýšľali uletené konšpirácie, že novinára nechala zabiť talianska mafia v spolupráci s vládou – na základe tejto nechutnej lži organizovali majdan.

- reklama -

2. Potom si našli nový terč – Kočnera. Dostali sa vďaka tomu k moci, tárali o rozväzovaní rúk polície a súdov, spustili mediálny lynč…

3. Výsledok? Kočnera už druhýkrát súd oslobodil. A nielen to – ukázalo sa, že údajná príprava vraždy Daniela Lipšica bola len ďalšia kolosálna lož zo strany slušnoľudí.

4. Počas procesu sa navyše prevalilo, že za vraždou môže byť niekto úplne iný. Zsuzsová, ktorú súd odsúdil, viackrát ukázala prstom na Daniela Lipšica.

5. Vraj sa stretávali, vraj si písali. A vraj mali mimoriadne vrúcny vzťah. Pýtam sa – prečo mal po vražde Jána Kuciaka Lipšic takú veľkú potrebu právne zastupovať rodiny obetí?

6. Žeby preto, aby mal interné informácie z prvej ruky? Žeby preto, lebo sa bál, čo naňho Zsuzsová povie? Žeby preto, lebo chcel manipulovať vyšetrovanie?

7. Lipšic sa potreboval stať šéfom špeciálnej prokuratúry, aby mohol prostredníctvom svojho úradu Kočnera spacifikovať. Žeby preto, aby si zachránil vlastnú kožu?

8. Nevyšlo. Súd rozhodol inak. A teraz kvília všetci Lipšicovi kolaboranti, vrátane prezidentky Čaputovej, ktorá zneužíva post hlavy štátu na to, aby tlačila na súdy. Hovorí o sklamaní z rozhodnutia, čo je skrytá forma vyhrážky.

9. Žeby odkaz pre Najvyšší súd? Páchateľa už predsa vopred určili čaputovské médiá – ako je možné, že sa im súdy vzopreli? Čo si to dovoľujú?

10. Ale vážne – pozornosť celej verejnosti by sa v tejto chvíli mala obrátiť na Lipšica. V celej kauze Jána Kuciaka sa správa mimoriadne podozrivo a jeho šťavnaté kontakty so Zsuzsovou nikto nikdy neprešetril. 

11. Spomeňme si na to, že Ján Kuciak písal škandalózne odhalenia aj o špinavom financovaní Lipšicovej strany NOVA, ktorá je súčasťou Matovičovho OĽaNO. Tri roky tu spolu vládli. A zametali stopy.

12. Lipšic mal spolu s celým liberálnym táborom eminentný záujem na tom, aby dostali od moci Roberta Fica – pýtam sa teda, komu vražda Kuciaka poslúžila?

13. Pozrite sa, koho vytiahla na čelo štátu. Žeby Čaputovú, ktorá celé roky kryje Lipšicových ľudí, vrátane čurillovcov, hoci páchajú strašné veci? Žeby Lipšica, ktorý je tu dnes vrchným katom? 

14. Nikto nevie, kto si objednal vraždu Jána Kuciaka. Po dnešku vieme len jedno – slušnovláda ani Lipšic nedokážu dokázať Kočnerovi, že to bol on. A sami sa vystavili vážnemu podozreniu.

15. Vďaka Lipšicovi a jeho úradu je dnes Kočner oficiálne vyhlásený za nevinného. Gratulujeme Lipšicovi, je to fakt šikula 🤦

Isté je jedno – pozornosť sa musí obrátiť na iných potenciálnych objednávateľov. Áno, Čaputová má dôvod byť sklamaná. Môžu byť pokojne aj z jej okolia… 

Stačí si dokola klásť kľúčovú otázku: cui bono?

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

34 COMMENTS

 1. Pán Blaha, je strašné, že taký vzdelaný človek, ktorý učí mládež, píše také hlúposti. Nie je to preto, že by ste sa mýlili. Je to preto , že zámerne prekrúcate fakty a zneužívate chudákov na dosiahnutie svojich cieľov. Ide Vám len o to, aby ste boli pri moci, čo sa vám veľmi dúfam, nepodarí. Ste neskutočný demagóg a manipulátor. Mali by ste sa hanbiť, keď si to po sebe prečítate.

  • Vy co tu otravujete Miroh sa dajte vysetrit🤣. Kovacic pustil fickovi original nahravku a je jasne, ze je zmanioulovana pre ucely ficka a spol. Yakze vazeni, chodte aj s blabom ku psychiatrovi. Robia si z vas svoje ovecky. A tie hluposti od blahu su na smiech. Skutocne psychicky narusrna osoba, kt.obranuje Rusko taky narodniar ach. Cisty deges nech zalozi casak konspirator sro. Smeje sa z neho strasne vela ludi. A fakt jeho citat musite byt nasrati blby a este blbsi tak sa nechat ojebavat1🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈. Spodina intelektualna. To je volic smeru stari a blbi.

   • Ó kto ste? Znova lebo. Čo ste jeden z tých tancujúcich LEBO???? Čítate N? Je to bulvár, ktorý chráni vrahov. Presne tak ako vrahov pána Lučanského a to je jasné. SS, Ó lajno, Za ľudí za vrahov …… takto ich nazývam ja. O Čaputovej sa škoda vyjadrovať a to už len preto , že si chráni svojich čurilovcov. A navyše si kopla do pána Lučanského a u mňa je to nula.

  • Takéto somariny nepíšte, keď súd Kocnera oslobodil!!! Za vraždou je niekto známy- politický angažovaní vo všetkom!!!

  • Máte 100% pravdu p.Ľubica ,už si len predstaviť keď to písal tie jeho grimasy,úškrny a vyplieštené oči. Nechápem ako môže niekto tohto človeka brať vážne. Je to taký Smerácky Vasiľ Biľak ,čiže úplná 00. Donca podobnosť je tak veľká, že Luboš Bláha podobne ako Vasiľ Biľak tým svojim demagogiám a triednemu boju za lepšie zajtrašky vážne verí.Je to veľmi zákerný a nebezpečný človek, ktorý je ochotný urobiť a povedať čokoľvek na dosiahnutie
   cieľa, ktorý mu vytýčila strana Smer .Je to pre Fica proste super výkonný blbec na nezaplatenie,ktorý urobí kopec špinavej roboty .Fico ho nemusí do ničoho nútiť, ten magor to urobí z vlastného presvedčenia a skoro zadarmo. Stačí mu kúpiť za odmenu nejakú blbosť ,napr. odznak ČSSR,vlajku Sovietskeho zväzu,alebo mapu Kuby .

 2. Celú bandu bývalej vládnej koalície a zradkyňu a klamárku Čaputovú treba poslať na Sibír.

  • Palo Nie vôbec na síbir ale do base zatvoriť už len hlavne za vlastizradu pretože vlastizrada je to len naozaj trestné a to je tiež len naozaj pravda presne tak ľudia

 3. A vám jebe Ľubica Tarabová a vy píšete hlúposti a klamete ľudí vy ste klamárka a aj vôbec nič neviete on Blaha napísal len naozaj pravdu čo slovo to je len naozaj pravda tak že pán Blaha úplne len celkom vo všetkom naozaj má pravdu a vy ľudia vôbec neverte tejto osobe ménom Ľudia Tarabová pretože trepe aj klame presne tak pravda ľudia

  • Skus v komunikácii vynechavať vulgárne slova. Ja ich volám “ silne slova”, lebo ich používajú ľudia, keď potrebujú byť silnejší než sú a brániť sa alebo presadiť manipulatívny názor, lebo vedia, že sú slabí pre nemožnosť obhájiť to, čo hovoria.
   Ak niekto presadzuje nejaký názor vie ho zargumentovat, ale nie útočiacimi bez argumentov zdokladovanymi invektivami, ktoré svedčia len o to m, že dotyčný nie je schopný rozumne zdôvodniť svoj názor tak útočí emocionálnej na sebaúctu toho druhého.
   Tvrdiť o niekom, že malo všetkom pravdu je absurdne. Niet takého človeka, žeby mal vo všetkom pravdu. Človek treste nie je schopný poznať všetko iba ak domnievať sa, mať svoj názor, vytvárať si hypotézy, ktoré môže si overovať ale nikdy ich neoverí na 100%. Ako sa hovorí skutočnú prácu vie len Boh.my dokažeme poznať len čiastočne pravdy viac alebo menej pravdivé.
   Pripominam múdrosť: Čím je človek viac toho vie tým viac je ochotný pochybovať o tom čo vie, je viac skromný v sebavedomím vystupovaní. Dodávam, nepotrebuje presadzovať svojzaujem, názor “silnými slovami”, ponižovanie iných, ale skôr podloží svoj názor argumentami aby ten druhý mohol si vytvoriť presnejší názor na daný problém.

   • Vazena osoba pod pseudonymom Lii,
    prepáčte mi moju otvorenost, ale čudujem sa vám, že na tieto príspevky reagujete, aj keď máte plnú pravdu. Niektorí prispievatelia majú posielanie príspevkov ako určitú, povedzme, zábavu, kratochvíľu. Alebo sa hrajú na neomylnych a vyjadrujú sa k rôznym veciam, skutkom, faktom sťaby (polo)bohovia, poznajúc všetky súvislosti a teda celú pravdu. Potom sa neomylne a presvedčivo vyjadrujú tak, ako to v rôznych diskusiách vidíme. Myslite si žeby boli ochotní pristúpiť na otvorený priamy dialóg , povedzme za okrúhlym stolom a tam prezentovať svoje názory. Predpokladám, že by to nezvládli. Ale takto anonymne si môžu povedať, resp. napísať čo chcu. Je smutne, že mnoho ľudí im verí na prvý krát, ale takýchto prispievateľov je stovky, tak by si mali uvedomiť, komu alebo čomu môžem a mám veriť. Takýto výber je dnes veľmi náročný a veľa ľudí to nedokáže, bohužiaľ. Sám s tým mám problémy a nebyť napr. konzultácii spriatelmi, kedy si mnohokrát svoj názor poopravím, tiež by som sa dostal niekde do závozu.
    Mám obavu, že váš výklad si mnohí pisatelia, nie že neosvoja, ale mám obavy že ani neprečítaju.Naďalej budú Blahu posielať psychiatrovi a zatracovať ho. Naopak, oponenti tvrdia zase, že iba tento tábor dokáže robiť poriadky, ale nedá mi pripomenúť, že boli pri moci nejaký ten čas a porobili tiež niekoľko aj fatálnych následkov.
    Takže niekoľko námetov v príspevku Blahu je urcite na zamyslenie a je ich potrebné “rozmeniť” na drobné a dostať sa bližšie ku pravde.
    Trochu som sa rozpísal, dalo by sa filozofovať o niektorých veciach viac, ale filozof je napr. Blaha alebo Eliot Rostas a oni su povolanejší, my ostatní sa učme a skúsme im oponovať. Nie však nadávkami, vulgarizmami, ba priam osocovanim, či vyhrazkamí, ako sme často krát svedkami. To dokáže hocikto.
    Laco

 4. Táto vražda má srdce v kauze – Gorila, a tam boli zainteresovaní všetci vládny a prominentní politicicky pohlavari, ktorých sme tu mali a máme, doteraz. Čo tak vrátiť sa k vysetrovaniu kauzy – Gorila, však pán Lipsic, politický dosadený, špeciálny prokurátor v treste?!!!! Hotový, Slovenský absurdistan!!!!

 5. Odsúdený občan podvodnými previerkami, právoplatné odsúdený nám robí špeciálneho prokuratúra. Čo vám hovorí bezúhonnosť? Nebola vražda príprava na prevrat v republike?

 6. Vážení, procesu nie je koniec a bič plieska na konci…Najvyšší súd to Špeciálu spočíta…Aký dôvod mohla mať Zsuzsová na objednávku vraždy Kuciaka a ďalších fiškáľov ? Že chcela chrániť svojho chlebodárcu ? Smiešny a neuveriteľný dôvod. Odkiaľ mala peniaze na objednávky vrážd, keď bola nezamestnaná ? Verím, že pravda vyjde najavo, volavka Zsuzsová sa chovala k viacerým politikom zámerne vyzývavo s cieľom ich skompromitovať. Toto je však ich problém, keď k..ot stojí, aj rozum stojí…Predpokladám jedno, ak p. Kočner schytá právoplatne doživotie, začne spievať a “ ficoblahovci“ budú expresne emigrovať…

  • O tom to presne je. Kočner nemoze byt odsudeny, inak bud skale nahodne alebo zacne spievat. Pretoze za zmenky co doatal 19 rokov je za chvilu vonku za dobre spravanie. No treba si hlavne uvedomit ze Kocner bol spoluobjednavatel. Predsa tam jasne figuruje este jedno meno, aj ked sa z toho akoze pravne vykrutil, neznamena ze nema krvave ruky. Predsa Kocner jasne pisal ze pracuje na odje.ani cu.aka. ved On chudak keby zaspieval tak pride o vsetko co ma. O to sa spoluobjednavatel postara. Aj Gorilu mu upratal, a Trnka dil.no to skoro pokaslal.
   A netreba zabudat ze tito ludia krasne vidia aj pod cudzimi nickmi kto sme kde byvame co robime.

 7. Všetky tu napísané komentáre som si prečítala. Ja pridávam svoj a pýtam sa tých štváčov proti Blahovo toto : prečo bol Lipšic obhajcom rodiny zavraždených?. Nie náhodou preto, aby sa dostal k spisu?. Veď bol aj prítimný, aspoň som to videla ihneď po vražde Kuciaka a jeho priateľky pred ich domom tak isto, ako po vražde prominentného právnika Ernesta Valka, ktorému, ako som počula, robil kedysi koncipienta. To už naozaj nezaváži ani to, že Zsuzová sa s Lipšicom aj intímne stretávala?. A nikoho nenapadne, že sa veľmi usilujú tento šport čím skôr skončiť práve teraz pred voľbami?. A nikoho nenapadne, že slušňáci v roku 2018 zorganizovali prevrat práve po tejto ohavnej vražde?. Ani to, že Šeliga robil vtedy u Kisku, ktorý sa bol lyžovať v Rakúsku. Že na SNP pobehoval ako splašený so zrzavou Farskou a mali všetci vopred pripravené odznaky #AlforJan?. Aj rovnaké sviečky?. Je to hnus najvyššieho zrna a to všetko preto, aby povalili Ficovú vládu a aby sa dostali k moci oni. A výsledky vidíme. Ešte by ma zaujímalo a to som čítala, že vraj Nicholson sa vracia na Slovensko. Prečo asi?. A tu bude niekto drbnutý posielať Blahu na psychiatrii?

  • Nuz polotika vie byt extremne spinava. Ale tu sa bavime o kocnerovi a vrazde. Co kto aky politicky kapital z toho vytrieskal je predsa druhorade. A dalej tu mame poslanca NRSR ktori trepe dve na tri…aby sa vratili ku korytu. Je az smiesne citat vas komentar v akej slepej naivite asi zijete. Pozrite sa vôkol. Berlusconi v base, helmut kohl v base, ex francuzsky prezident v base….a mozme takto pokracovat. Je smutne ze pre strom ako blaha alebo predseda nevidite les. Ja som nestranny. Aj matelko za hromadne testovanie by si zasluzil a kopu inych. Ale smutne ze ako spolocnost nechcete aby bol vo veciach poriadok a nie bordel. Mame tu neakutocny bordel. Iba sa hrame ze nam tu veci funguju…nefunguje nic. Ani len na policajnej akademii nevedia ucit podla pravidiel a aky to ma nasledok. A toto je vsade vokol nas. Svine zlodeji hlupaci klamari.

 8. Pán Blaha používa termín “ Liberálny fašizmus “ je to rovnaký idiotizmus ako materialistický idealista. A podĺa toho treba posudzovať to čo vylezie z jeho hlavy.

 9. Nicholson-Lipšic-Kiska atď…
  a m e r i c k á s t o p a
  Pravda bolí a ťažko sa počúva…

  Ešte som sa nevyjadril, asi mám pravdu keď mi to nechcú dať…

 10. Blahu je nevyhnutné izolovať od okolitého sveta. Je to obyčajná Ficova “ podržtaška“. Treba robiť osvetu medzi ich voličmi a otvoriť im oči, aby si uvedomili, aké nebezpečenstvo hrozí pre Slovensko, ak sa k moci dostane Fico. Dôjde k masovému vysťahovaniu mladých, ekonomický činných ľudí a tak jediné zabezpečenie živobytia Ficových voličov, dôchodky, výrazne poklesne, pravdepodobne až pod životné minimum. Skrátka, Slovensko pod vedením Fica, na to jednoducho nebude mať. A potom už z týchto „nejapných“ rečí sa dôchodcovia nenajedia.

 11. Ako pozerám, Blaha viacerým stupil na otlak, keď napísal a zhrnul len logické závery, ktoré vyplývajú z doterajšieho vyšetrovania a rozhodnutí v kauze Kuciak.
  Pýtam sa, v čom nemá Blaha v tomto prípade pravdu?
  A tiež sa pýtam, čo za extra stvorenie to musí byť, čo napíše, že je to cocot.? Že by nejaký chudobný duchom?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás