NázoryĽuboš Blaha: ROBERT FICO JE SPÄŤ!

Ľuboš Blaha: ROBERT FICO JE SPÄŤ!

-

spot_img

Ľuboš Blaha: ROBERT FICO JE SPÄŤ!

Podpredseda Smeru a nový europoslanec Ľuboš Blaha sa vo svojom najnovšom statuse na Telegrame venoval včerajšiemu prejavu premiéra Fica pri príležitosti sviatku Cyrila a Metoda na Devíne:

Prešlo len niekoľko týždňov, kedy predsedu vlády Slovenskej republiky takmer zavraždil opozičný aktivista pri bezprecedentnom teroristickom útoku. A on sa vrátil.

 1. Prišiel dnes večer na Devín ukázať celému národu, že pri obrane Slovenska neustúpime. Budeme brániť zdravý rozum, budeme brániť normálnosť.
 2. Robert Fico to povedal jasne – je rustikálny sociálny demokrat. A vždy bude robiť všetko preto, aby prebúdzal ľavičiarov v celej Európe. Taká je naša úloha.
 3. Jeho výzva je jasná – poďme postaviť hrádzu pred zvrátenými progresivistickými ideológiami. Poďme postaviť hrádzu liberálnym extrémistom.
 4. Progresivizmus sa na Západe šíri ako rakovina. A my musíme povedať – stačilo!
 5. Bráňme si naše cyrilometodské tradície, bráňme si Slovensko. Roberta Fica takmer zavraždili, aby mu v tom zabránili, no on sa vrátil, aby našu vlasť chránil.
 6. Vrátil sa, aby chránil mier. A povedal to za nás všetkých – fandíme maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi, ktorý išiel do Moskvy hovoriť o mieri.
 7. Áno, Viktor Orbán hovorí v Moskve aj za nás. Chceme dobré vzťahy s Ruskom, chceme slovanskú vzájomnosť, chceme zastavenie vojny.
 8. Viktor Orbán je pravičiar, my sme ľavičiari. Nikdy nebudeme patriť do tých istých straníckych rodín. Ale to neznamená, že nemôžeme robiť spoločne všetko pre mier a národnú suverenitu.
 9. Premiér Robert Fico veľmi jasne zdôraznil, že Slovensku dnes nepomôže žiadne falošné zmierovanie. Opozícia prejavy zmierenia považuje za slabosť.
 10. Keby bol spáchaný atentát na niektorého z nich, tak by tu už bola občianska vojna.
 11. Ale keďže chcel opozičný aktivista zavraždiť predsedu Smeru, tak sa liberáli tvária, že to zahoďme za hlavu. A vraj nie oni, ale my sa máme kajať.
 12. Robert Fico je príliš skúsený politik, aby im sadol na lep. Jeho dnešná výzva sa zapíše do dejín – ideme stavať veľkú hrádzu proti progresívnemu extrému!
 13. Sme slovenskí ľavičiari a budeme brániť zdravý rozum, spravodlivosť a mier. Nám nikto nebude diktovať, čo máme robiť – Robert Fico to dobre vie.
 14. Sme hrdí na slovenského premiéra, ktorý dnes opäť raz ukázal, že je štátnik, aký sa rodí raz za niekoľko generácií.
 15. Opoziční politici nevedia bez papiera predniesť ani trojminútovú zdravicu. Robert Fico dal bez papiera zásadný historický príhovor. Ešte aj s recitáciou Rúfusovej básne o mieri.

A to všetko po tom, čo sa ledva vystrábil z ťažkých zranení po atentáte. Klobúk dole, pán premiér. Klobúk dole ✊

Ideme spoločne! Brániť Slovensko! Brániť mier! 🇸🇰

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/1949

Podporte nezávislé médium Denník VV

 • Nezamykáme články
 • Necenzurujeme komentáre
 • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

4 Komentáre

 1. Krásny prejav, pána Fica! ❤️❤️❤️
  Žiadna fráza! SRDCE a ROZUM! 👍👍👍🕊️

 2. Chvála bohu, lebo slovensko okrem neho nemá žiadnu politickú osobnosť. Tých umeleckých hajzlov môžeme aj ako hnojivo použiť. Samý herec, tzv. umelec a celé v riti si myslia že sú osobnosti. Ale sú vlastne spodina a odpad spoločnosti. Najmä tí na TV obrazovkách.

 3. Tak, tak, idete „brániť mier!“.
  A preto ste v Bruseli podporili nomináciu vojnychtivých nacistiek Leyenovú a Kallasovú do funkcií.
  Alebo Pellegrini konal na vlastnú päsť, proti vašej vôli?

  • To je dobrá otázka, pán Juhár! Toto sa nepáči ani mne! Poriadne ma to nahnevalo! 🤢

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás