NázoryLondýn: Začala sa párty členov rodiny, ktorá má medzi...

Londýn: Začala sa párty členov rodiny, ktorá má medzi sebou sexuálnych deviantov. Ale vraj je to elita sveta

-

spot_img

Londýn: Začala sa párty členov rodiny, ktorá má medzi sebou sexuálnych deviantov. Ale vraj je to elita sveta


Británia: Začal sa korunovačný sprievod

Londýn 6. mája (TASR) – V Londýne sa začal sprievod britského kráľa Karola III. smerujúci z Buckinghamského paláca do Westminsterského opátstva, kde sa uskutoční korunovačný obrad, informuje TASR.

Karol a jeho manželka Kamila porušia cestou do Westminsterského opátstva tradíciu a a namiesto 260-ročného zlatého koča použijú modernejší a pohodlnejší koč, ktorý vyrobili pred 11 rokmi v Austrálii pri príležitosti diamantového jubilea Alžbety II.

Sprievod sa skončí pred bránou Westminsterského opátstva, kde sa približne o 11.00 miestneho času (12.00 SELČ) začne korunovačný obrad, ktorý povedie anglikánsky canterburský arcibiskup Justin Welby.

Medzičasom začali do Westminsterského opátstva postupne prichádzať hostia. Britské médiá si všimli napríklad prítomnosť americkej speváčka Katy Perry či americkej prvej dámy Jill Bidenovej. Príchod členov kráľovskej rodiny sa očakáva okolo 10.40 h miestneho času (11.40 SELČ)

Po skončení cirkevného obradu sa kráľ s kráľovnou vydajú vo väčšom sprievode, v ktorom bude aj približne 4000 príslušníkov ozbrojených síl, späť do Buckinghamského paláca. Počas tohto sprievodu už použijú tradičný starší zlatý koč.

Za kočom kráľa a kráľovnej pôjdu cestou do Westminsterského opátstva ďalšie tri koče, v ktorých sa budú viesť pracujúci členovia britskej kráľovskej rodiny. V prvom koči sa za Karolom povezie jeho syn, následník trónu princ William s manželkou Kate a ich tromi deťmi – princmi Georgeom a Louisom a princeznou Charlotte. V ďalších kočoch sa povezú kráľovi súrodenci a členovia ich rodín.

Na záver korunovácie kráľ s kráľovnou a ďalšími členmi kráľovskej rodiny pozdravia z balkóna Buckinghamského paláca verejnosť na bulvári The Mall a pozrú si slávnostný prelet viac než 60 vojenských lietadiel.

Británia: Členovia kráľovskej rodiny dorazili na korunováciu

Londýn 6. mája (TASR) – Do Westminsterského opátstva v Londýne, kde v sobou korunujú britského kráľa Karalo III., dorazili prví členovia britskej kráľovskej rodiny, informuje TASR podľa správy televízie BBC.

Ako prví prišiel Karolov druhorodený syn princ Harry a princezné Beatrice a Eugenie, dcéry Karolovho mladšieho brata Andrewa, vojvodu z Yorku. Buckinghamský palác už skôr avizoval, že Harryho manželka Meghan a ich deti sa na korunovácii nezúčastnia.

O niečo neskôr do Westminsterského opátstva dorazil Andrew a kráľova sestra princezná Anne a Karolov druhý brat Edward, vojvoda z Edinburghu

Spomedzi členov kráľovskej rodiny budú vo Westminsterskom opátstve aj následník trónu princ William s manželkou Kate spolu s ich tromi deťmi princmi Georgeom a Louisom a princeznou Charlotte. Princ George sa ako v poradí tretí následník trónu tiež aktívne zúčastní na korunovačnom obrade.

Karol III. dorazí s manželkou Kamilou do Westminsterského opátstva krátko pred začiatkom korunovačného obradu o 11.00 h miestneho času (12.00 h SELČ).

Pluska (11.8.2021):

Na sexuálny ŠKANDÁL Andrewa dopláca celá monarchia: Môže prísť aj o to posledné, čo mu zostalo!

Svojej rodine poriadne zavaril, teraz možno príde odplata! Princa Andrewa, syna kráľovnej Alžbety, obvinil britský súd zo sexuálneho zneužitia v tom čase iba 17-ročnej Virginie Robertsovej. Obľúbený syn panovníčky sa pre škandál súvisiaci s dnes už zosnulým pedofilným miliardárom Epsteinom († 66) z verejného života stiahol, vzdal kráľovských povinností a najnovšie mu dokonca hrozí, že príde aj o strechu nad hlavou.

Nečudo, že budúci panovníci Veľkej Británie, princ Charles a princ William, zúria! Obaja nasledovníci trónu sa už roky pripravujú na svoju životnú rolu, kedy budú stáť na čele britskej monarchie. Jej povesť je však v týchto chvíľach, takpovediac, v troskách. Keď sa objavili prvé dôkazy, ktoré Andrewa usvedčujú zo sexuálneho zneužitia iba 17-ročného dievčaťa, stiahol sa do úzadia a na verejnosti sa objavuje len sporadicky. Princ sa úspešne vyhýba novinárom a otázky detektívov či predvolanie pred súd úspešne ignoruje. Jednému sa však zrejme nevyhne.

Ako píše britský denník Daily Mail, ktorý podrobne sleduje dianie v paláci a najnovšie aj sexuálny škandál Andrewa je pravdepodobné, že obvinený princ, ktorý aktuálne obýva 30-izbový dom Royal Lodge vo Windsore, o svoje luxusné sídlo jednoducho príde.

Andrew a jeho bývalá manželka Sarah Ferguson sa totiž rozviedli ešte v roku 1996 a dvojica má dve dospelé dcéry, princeznú Beatrice a Eugenie, ktoré sa z ich rodného domu dávno odsťahovali. Okrem toho, princ po prevalení škandálu už viac nepracuje ako člen kráľovskej rodiny, charitatívne organizácie s ním zrušili akúkoľvek spoluprácu a na verejných akciách ho Briti nechcú ani vidieť.

Aj keď podľa Daily Mailu nechce kráľovná obľúbeného syna z luxusného sídla vysťahovať, na dom s 30 izbami si už robí zálusk princ William. „Počul som, že William prejavil záujem o toto sídlo a je nepravdepodobné, že by sa mu Charles postavil do cesty. Bolo by to praktickejšie, vzhľadom na veľkosť rodiny Cambridgeovcov,” povedal kráľovský zdroj z paláca.

Zdroj: https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/sexualny-skandal-syna-kralovnej-alzbety-ma-krutu-dohru-andrew-tohto-len-tak-nevymoces

Podporte nezávislé médium Denník VV

 • Nezamykáme články
 • Necenzurujeme komentáre
 • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

8 Komentáre

 1. Táto elita je sama sebou opitá, preto sa triezvo nevidí.
  Chudobní tlieskajú bohatým. Zvrátená logika.
  Keby nebolo sluhov, nebolo by pánov a keby nebolo pánov, nebolo by sluhov.
  P.S. Čaputová diskutovala o duševnom zdraví mládeže???🤢
  Vďaka Čaputovej vládne na Slovensku vláda chaosu, ktorá určite vplýva na duševné zdravie mládeže.😢

 2. Poněkud trapný, až bulvární útok na britskou královskou rodinu, přes prince Andrewa, který fakticky nic špatného nespáchal, pouze se stal obětí pokrytců a příživníků (netvrdím že je jinak svatý). Tímto zbytečně snižujete serióznost média. Přitom by stalo se zaměřit na původ majetku britské královské rodiny, na legitimitu jejího postavení, a bylo by materiálu na desítky hodnotných článků.

  On nespáchal v tomto případě nic, co by zasluhovalo morální odsouzení. 17 letá prostitutka (pánové, kdo z vás kontroluje prodejným holkám občanky, než zasunete) nebyla oběť, moc dobře věděla co dělá, ozvala se až když vypadala tak, že by už by o ní nikdo neopřel ani kolo. Tak zkusila získat další prachy pro svůj život parazita přes vydírání.

  A mimochodem, ani Epstein nebyl nikdy obviněn z pedofilního jednání, pouze některé z jeho vydržovaných kurviček byly mladší 18 let. (členské země OSN mají povinnost zajistit nelegálnost výdělku osob mladších 18 let prostřednictvím prostituce, výroby pornografie a pod.)

  • incus, si ty ake blbec. Andrew je nielen nemorálny pedofil, ale je to hlavne parazit rovnako ako aj ostatní členovia kráľovskej rodiny, ktorí existujú iba vďaka debilite takých ľudí ako si ty. Obhajovať týchto parazitov a satanistov je trápny dôkaz tvojej hlúposti.

   • A v kterém případě je Andrew spojován s pedofilií? Nikdy jsem o ničem podobném neslyšel (vím jen o jedné staré kurvě, která si před časem hrála na oběť, kterou nikdy nebyla) Můžete zde poskytnout odkaz? A ten satanismus by bylo také vhodné doložit.

    Pokud obhajujete debilní článek, budete stejný debil, jako jeho autor. Takto seriózní novinařina nevypadá, je to buď bulvár, nebo progresivní aktivismus. Nic co by bylo novináři ke cti.

 3. To že si o niečom neslyšel neznamená, že to neexistuje. Možno si iba hluchý.
  O pedofílii a satanizme týchto elít existuje dosť informácií. Ja nie som povinný uzdravovať slepých a hluchých odhľovaním dôkazov ktorým stejne neuveríš, lebo neboli v TV.
  Ale ak chceš, môžeš mi ty poskytnúť dôkazy akým honosným žovotom žil a akými činnosťami si zarábal na živobytie ten tvoj Andrew.
  Ja neobhajujem žiaden debilný článok, ale viem, že Epstein nezmizol z vyšetrovania iba pre šustanie sedemnástok. Keby ale neprevažovali v populácii takí debilovia ako si ty, tak by sme možno vedeli oveľa viac o Epsteineovi aj o parazitoch ktorých on pomáhal ukájať.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás