NázoryLadislav Kováčik: Spomienka na kauzu únosu Vietnamca

Ladislav Kováčik: Spomienka na kauzu únosu Vietnamca

-

spot_img

Ladislav Kováčik: Spomienka na kauzu únosu Vietnamca

Ku kauze únosu Vietnamca. Toto som si napísal do denníka 9. 8. 2018, keď bol brannobezpečnostný výbor NR SR k tejto téme:

Predtým, než si prečítam niečo sprostredkované z nejakého média, napíšem svoj vlastný umelecký dojem z „grilovania“ ministerky Sakovej (Smer) a exministra Kaliňáka (Smer) po skončení branno-bezpečnostného výboru NR SR. Vysielala to TA3.

Ako prvé nám televízia sprostredkovala vyjadrenie Antona Hrnka (SNS), ktorý nič zásadné nepovedal (pred živým vstupom ešte TA3 priniesla slová M. Beblavého – nezaradený), potom prišiel so vzrušenou tvárou Ľubomír Galko (SaS) a povedal, že si je teraz už istý, že Kaliňák s únosom niečo mal.

Potom novinári (bolo tam vidieť aj Tódovú a počuť E. Kordu) „vypočúvali“ ministerku Sakovú a policajného prezidenta Lučanského. Ministerka vyzerala, že je na záťažové situácie pripravená a trpezlivo odpovedala, potom krátko aj policajný prezident.

Tí, keď odišli, ozvalo sa sťažovanie novinárov, že „točili stále to isté“ a zaznela otázka, že kde je Kali, či niečo v tom zmysle. Potom mali ísť ekonomické správy, ale boli prerušené, keďže „Kali“ už stál pred kamerou. Oproti ministerke bol o dosť podráždenejší, veď išlo o obvinenie voči nemu samotnému. Opakoval, že Denník N napísal klamstvá a vymenoval aj to, ktoré tvrdenia sa nezhodovali s pravdou.

Bola tam fakt pekná hŕstka presstitútov – snáď len Martu Jančkárovú by som takto nenazval – ktorí útočili a útočili a zdá sa, že ich priam vzrušuje fakt, že Slovensko by mohlo mať medzinárodnú blamáž, priam by ich to až tešilo! Škoda, že nemecké orgány a nemecká strana zatiaľ žiadne vážne výhrady voči Slovensku nevzniesli.

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

1 Komentár

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás