fbpx
NázoryĽ. Blaha to Čaputovej nedaroval

Ľ. Blaha to Čaputovej nedaroval

-

Ľ. Blaha to Čaputovej nedaroval

Ľ. Blaha: Počúval som Zuzanu Čaputovú a môžem povedať jediné: Slovensko nemá prezidentku. Slovensko má fiflenu, ktorá zo seba vždy vyleje tonu fráz a potom sa ďalej ide venovať fotečkám a garderóbam.

 1. Dozvedeli sme sa, že vláda robí kus dobrej roboty, má šikovných ministrov a úplná bomba špica je Heger ako premiér. Zuzana Čaputová to dáva na Hegerovu mažoretku, gratulujem.
 2. Kvôli Hegeromatovičovej vláde zomrelo vyše 12 tisíc ľudí a ona veselo vymenovala hlavného vinníka Matoviča za ministra financií. A teraz skuvíňa, že Slovensko je zranené. Aj kvôli vám, madam. Aj kvôli vám!
 3. Čelíme totálnemu rozvratu v bezpečnostných zložkách a panička vymetá pivnice SIS na konšpiračných stretkách. A vraj to nebola chyba – len škoda, že sa to vyzradilo. Toto dnes povedala!
 4. Čiže jediné, čo Čaputovej vadí na tom, že takto pokútne chodí po pivniciach, je to, že sa to dostalo na verejnosť. Ona sa stretla s chlapíkom, ktorého pár dní na to zbalila NAKA – a ona sa tvári, že všetko je alright. Toto má byť hlava štátu?!
 5. Keď sa jej na to spýtal moderátor, ktorý chvíľkami pôsobil ako zaľúbený žabiak, ktorý sa dvorí svojej žabulienke – tak Čaputová začala mlieť nejaký zmätený blábol o faktoch a interpretáciách. A vraj je zlé, keď sú tu hypotézy a nehovorí sa o faktoch.
 6. Ale potom povie, že všetko má byť utajené a ľudia nemajú mať fakty. Perfektné. Takže ľudia nemajú nič vedieť a majú držať jazyk za zubami. Zhruba ako v Saudskej Arábii. Takto si Čaputová predstavuje demokraciu.
 7. Úplná bomba prišla, keď Čaputová povedala, že všetky tie politické čistky, ktoré sa dejú na základe mafiánskeho systému narafičených udavačov, sú „ozdravovanie“ – a pateticky tam vzdychala, aké sú to „veľké veci“.
 8. Milá pani Čaputová, to vaše ozdravovanie stálo Milana Lučanského život. Kvôli tomu, že sa tu vedie vojna policajtov. Jeho smrť považujete za ozdravovanie? To je to, čo ste chceli? Že sa nehanbíte!
 9. A vraj ste na stretku v pivnici nemohla chýbať, lebo ste potrebovali infošky. Ono to zvonku vyzerá tak, že tie infošky potrebovala skôr americká ambasáda. A tak vyslala svoju blonďavú spojku. Tak čo, pani prezidentka, použili vás ako plošticu?
 10. A keď sa ju spýtajú na vládu, ona hlesne, že ešte neprešlo 100 dní novej vlády. Prepánakráľa, však Heger si len svičol pozíciu s Matovičom- aká nová vláda? Veď to je tá istá motorová píla, čo tu masakrovala Slovákov doposiaľ!
 11. Čaputová toto celé kryje. Vymenovala ich, posvätila ich a teraz im robí mediálnu propagandu. Hovorím – Hegerova mažoretka. Ešte aj napadla referendum. Ona nie je prezidentkou Slovákov, ona je hovorkyňou krutovlády.
 12. A vraj treba ľudí viac mobilizovať k očkovaniu! Ešte jedno pliecko by to chcelo, pani prezidentka, šup, fotiť sa! To vám ide najlepšie! Mimochodom, už ste sa ospravedlnili rodinám, čo kvôli očkovaniu prišli o svojich najbližších?
 13. Prepáčte, ale ak hlava štátu vyzýva k očkovaniu detí, tak to je normálne, že zločin proti ľudskosti. Naše detičky majú byť pokusné králiky a prezidentka tomu tlieska.
 14. Lebo vraj odborníci sú za. Čo tak sa pozrieť, čo hovoria odborníci v Nemecku, madam? A čo tak prestať tárať? Slovensko potrebuje prezidentku, ktorá chráni Slovákov a nie reklamný letáčik farmafiriem!
 15. Úplná čerešnička na záver – prezidentka informovala verejnosť, vraj sa „vyvíjajú nové vírusy“. Perfektné. Dobré vedieť – zjavne máte interné infošky z jednej ambasády. Vyvíjajú a vyvíjajú. Gratulujeme.
 16. Milá pani Čaputová, váš výkon vo funkcii je nekonečnou hanbou. Prosím, pochopte, že na to nemáte. A prestaňte robiť hanbu Slovensku.
 17. Urobte svoj najvlasteneckejší čin a konečne sa vráťte k tomu, čo robíte najlepšie – podajte demisiu, vráťte sa do svojej liberálnej mimovládky a ďalej poberajte peniažky od Sorosovej nadácie, píšte infantilné brožúrky a tvárte sa ustarostene.
 18. Slovensko potrebuje v prezidentskom paláci múdreho a sebavedomého lídra a nie televíznu hlásateľku, ktorá školeným hláskom šteboce Hegerovu propagandu. Už fakt stačilo.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

1 COMMENT

 1. Slovensko malo šancu na OSOBNOSŤ v prezidentskom úrade. Žiaľ, neoliberálno fašistický mainstream pretlačil pezinskú skládku do tohto úradu. A čo je najhoršie, tak doteraz to väčšina tupcov na Slovensku nepochopila, že čo sa udialo v prezidentských voľbách a ako tí hlupáci hlasovali. Namiesto kompetentného politika na ÚROVNI si zvolili jaternicovú katastrofu zo skládky…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás