NázoryL. Blaha odkazuje Remišovej: Aké to je byť predmetom...

L. Blaha odkazuje Remišovej: Aké to je byť predmetom mediálneho lynču?

-

spot_img

L. Blaha odkazuje Remišovej: Aké to je byť predmetom mediálneho lynču?

Ľ. Blaha si vychutnal situáciu v strane Za ľudí a hlavne ešte stále predsedníčku strany Veroniku Remišovú. Na druhej strane je to tragikomédia, že takí sa dostali k moci.

Ľ. Blaha: Na vojne žaluďov je najzábavnejšie to, ako odrazu liberálne médiá začali hejtovať Veroniku Remišovú. V dvanástej minúte druhého polčasu Fantozzi konečne pochopil.

 1. Médiá náhle zistili to, čo už celé roky vidí každý priemerne inteligentný Slovák – že predsedníčka Za ľudí má hlávku iba na okrasu. Aj to preháňam.
 2. Ona je taký mozgový slimáčik – kým sa myšlienka dostaví, trvá to večnosť a výsledkom je zakaždým len kopa slizu.
 3. Keď sa celé Slovensko zabávalo na epických odfajčoch, ktoré schytávala od Roberta Fica v televíznych dueloch, tak boli médiá ticho a ešte ju aj obhajovali, aká je tá naša Veronika mimoriadne múdra, nápaditá a hlavne pohotová.
 4. Ale keď Remišová odvolala zo straníckej funkcie ich milovaného Krpelana, bývalého Kiskovho hovorcu, odrazu je všetko inak – liberálne médiá sa na ňu vrhli a trhajú ju na kusy.
 5. Odrazu Remišová zažíva presne to, čo my v Smere dôverne poznáme už desaťročia – z každej strany tony hejtu a každodenný lynč. Tak už vieš, aké to je, Veronika?
 6. Ja len, že Robert Fico takýto liberálny hejt od oligarchických médií schytáva 20 rokov, kým Remišová je centimeter od mentálneho kolapsu a schytáva to len 2 dni.
 7. My v Smere sme šli do politiky, aby sme bojovali za ľudí, nie za novinárov a ich liberálne kaviarenské drísty. A tak do nás od rána do večera kopú – bez toho si už ani deň neviem predstaviť.
 8. V prípade Remišovej je však mediálny lynč príjemnou novinkou. Osobitne som si vychutnal tú klasickú liberálnu schízu, keď jedného za niečo kritizujú, kým toho svojho za to isté chránia.
 9. Aktuality.Sk sa pustili do Remišovej, že po odvolaní Krpelana vymenovala za financmajsterku strany istú Cehlárikovú a to je národná tragédia, lebo baba pred rokmi šoférovala opitá s 1,3 promile.
 10. Vtipné na tom je, že Remišovej nominantka nie je jediná, kto šoféroval opitý. Tento tekutý koníček mal aj istý Kolíkovej nominant – šéf Špecializovaného trestného súdu Hrubala.
 11. Kolíkovej nominant opitý jazdil hneď dvakrát, ale tam to riešiť netreba – Kolíkovú máme radi, tak prižmúrime očičko, dve. Na zdravie, pán Hrubala, koľko volantíkov vidíte? Dva? Nevadí, hlavne, že šmakuje.
 12. Vojna v strane Za ľudí v plnej nahote ukazuje, koľko zla sa skrývalo v tejto kiskostrane. Koľko zla je v celej liberálnej kaviarni. A koľko zla je v oligarchických médiách – to je priam ohňostroj falošnosti.
 13. Remišovej nie je ľúto asi nikomu vo vesmíre. Forrest Gump vzbudzoval sympatie, závozník Otík vyvolával súcit… a ešte aj ten Kazisvět šestý vzbudzoval smiech.
 14. No Veronika nie. Aj keď je rovnako pomalšia, ona nevyvoláva nič pozitívne. Ona vzbudzuje odpor. Tak ako celá strana, ktorú pochováva.
 15. Užite si mediálny hejt, pani Remišová. Roky ste asistovali pri tom, ako nás neprávom obviňovali z každého výmoľu na ceste – a teraz, mňamí, môžete ochutnať vlastnú medicínu.

Vyberáme pukance a skvele sa zabávame. Poviem to čo najzdvorilejšie. Za všetkých Slovákov – dobre vám tak ?

Podporte nezávislé médium Denník VV

 • Nezamykáme články
 • Necenzurujeme komentáre
 • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás