DomáceKu každému piatku patrí upozornenie ministerstva pod vedením Naďa...

Ku každému piatku patrí upozornenie ministerstva pod vedením Naďa o presune cudzích vojsk cez naše územie

-

spot_img

Ku každému piatku patrí upozornenie ministerstva pod vedením Naďa o presune cudzích vojsk cez naše územie

Bratislava 19. marca (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje aj na plánované presuny vojenskej techniky zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez Slovensko v budúcom týždni. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Martina Kovaľ Kakaščíková.

Od 22. do 28. marca 2021 je cez územie SR plánovaných sedem cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Konkrétne pôjde najmä o presun amerických a poľských vojakov. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

V tomto období sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR na trasách Nemšová – Nemecká, Hlohovec – Martin a späť, Ruskov – Kamenica nad Cirochou a späť, Zemianske Kostoľany – Bratislava a späť, Zemianske Kostoľany – Topoľčany a späť, Zemianske Kostoľany – Kuchyňa a späť. Naplánované sú aj železničné presuny na trasách Zemianske Kostoľany – Vlkanová, Zemianske Kostoľany – Kuchyňa a Trenčín – Vrútky.

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás