fbpx
NázoryKauza Lučanský: Predvolaná bude aj Kolíková. Vynáša syn Miroslava...

Kauza Lučanský: Predvolaná bude aj Kolíková. Vynáša syn Miroslava Radačovského jeho tromfy?

-

Kauza Lučanský: Predvolaná bude aj Kolíková. Vynáša syn Miroslava Radačovského jeho tromfy?

V statuse na sociálnej sieti exsudcu, europoslanca a splnomocneného zástupcu rodiny Lučanskej, Miroslava Radačovského, o ktorom ste sa mohli aj dnes dočítať na našom webe (https://davdva.sk/m-radacovsky-v-pripade-generala-lucanskeho-navrhuje-vysluch-novinarky-m-todovej-dennik-n/), bolo veľmi opatrne Miroslavom Radačovským avizované, kto bude postupne predvolaný pred orgány činné v trestom konaní, aby sa zúčastnili výsluchu, pri objasňovaní úmrtia generála Lučanského.

„Riadiac sa platným zákonom SR, s určitosťou navrhujem výsluch novinárky Moniky Tódovej a p. Mariána Kotlebu ako člena tzv. vyšetrovacej komisie“ prezradil Radačovský.

Radačovský sa veľmi opatrne vyjadroval k priehajúcemu vyšetrovaniu, pričom poukazoval aj na bezpečnosť „nebudem sa preto ku konkrétnemu vykonávaniu dôkazov vyjadrovať. Jednak by to bolo netaktické, neprofesionálne, a jednak proti takej sile, ktorú som vyššie popísal, by som mal len veľmi malú šancu bojovať s ňou v mediálnom priestore a buďme úprimní, možno by to mohlo byť aj nebezpečné.“

Napriek veľmi zdržanlivým vyjadreniam zástupcu poškodených generála Lučanského, Miroslava Radačovského sa vďaka komentárom jeho syna Michala Radačovského na Facebooku (v skupine Všetci za Milana) spoločnosť mohla dozvedieť, že medzi predvolané osoby bude v budúcnosti patriť aj ministerka Mária Kolíková a členovia komisie, ktorú zriadila.

Ostáva len veriť, že to nebol jeden z dobre strážených tromfov Miroslava Radačovského, pretože okrem predvolania Kolíkovej sa Radačovský ml. rozpísal, že predvolaní majú byť aj členovia komisie, ktorú zriadila ministerka Kolíková a tým niečo v konaní na vyriešenie smrti Milana Lučanského niečo nezmaril.

Dúfajme, že tých prekvapení má Miroslav Radačovský pripravených viac a tieto neboli jediné. 

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás