NázoryJozef Hambálek, ktorého Robert Fico zbavil sankcií EÚ, zorganizoval...

Jozef Hambálek, ktorého Robert Fico zbavil sankcií EÚ, zorganizoval jazdu ako prejav podpory premiérovi

-

spot_img

Jozef Hambálek, ktorého Robert Fico zbavil sankcií EÚ, zorganizoval jazdu ako prejav podpory premiérovi

Jazda sa uskutočnila v nedeľu, pričom sa na nej zúčastnil hojný počet motorkárov. Hambálek verí, že pozitívna energia, ktorú premiérovi Ficovi týmto spôsobom poslali, mu pomôže k skorému uzdraveniu.

Známy slovenský fanúšik motoriek Jozef Hambálek prostredníctvom sociálnej siete zorganizoval jazdu na motorkách ako prejav podpory a vďaky premiérovi Robertovi Ficovi, ktorý po atentáte leží v Rooseveltovej nemocnici v Banskej Bystrici. Hambálek bol jediným občanom členskej krajiny EÚ na unijnom sankčnom zozname. Bol to práve premiér Fico, ktorý ho po vyhratých voľbách zbavil sankcií. Písal o tom aj eReport.

Podpora Robertovi Ficovi

„Motorkári, kamaráti, jeden z nás je teraz vo veľmi ťažkej situácii a preto mu poďme ukázať, že my, motorkári, sme pri ňom a zároveň poďakovať všetkým zdravotníkom, ktorí sa o neho starajú,“ na sociálnej sieti vyzval Hambálek svojich kolegov na pripojenie sa k jeho jazde na motorke z Trnavy do Banskej Bystrice ako symbol podpory premiérovi Ficovi.

Jazda sa uskutočnila na druhý deň v nedeľu, pričom sa na nej zúčastnil hojný počet motorkárov.

Hambálek po úspešnej akcii napísal: „Priatelia, motorkári, ktorí ste sa dnes zúčastnili jazdy na vyjadrenie podpory pre jedného z nás, patrí Vám moje obrovské ďakujem. Za vašu disciplinovanosť, pochopenie a účasť. Verím, že pozitívna energia, ktorú sme poslali, pomôže k skorému uzdraveniu. A veľké ďakujem aj polícii za profesionalitu a ľudský prístup. Ďakujem.“

Zdroj: Facebook – Jozef Hambálek (1),(2), eReport

Autor: Peter Slovák

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás