fbpx
NázoryJán Mažgút: ✌?AKCÍNA JE...

Ján Mažgút: ✌?AKCÍNA JE…

-

Ján Mažgút: ✌?AKCÍNA JE…

Hovorca strany SMER – SD Ján Mažgút na sociálnej sieti Facebook poukázal na úvahy o diskrimináciu ne-zaočkovaných proti ochoreniu COVID – 19. Ide pritom o postupné dávkovanie takýchto nápadov zo strany kompetentných, ale aj novinárov tipu Schutz. Namiesto snahy o očkovanie primárne ohrozených skupín osôb, sme dnes svedkami snáh o tlačenia detí do očkovania experimentálnymi vakcínami, ktoré ešte neprešli plným schválením. A to sa deje aj napriek tomu, že nás uisťovali o tom, že vakcinácia bude dobrovoľná.

…sloboda,
…riešenie,
…nádej,
…víťazstvo,
…kultúra (ehm, kultúra? ?)

hlási masívna (a nie lacná) reklamná kampaň. Už len čakám, kedy si nájdem reklamný leták v poštovej schránke (??‍♂️dúfam, že sa toho niekto nechytí – určite by sa hneď našlo niekoľko ziskuchtivých tlačiarov. Jedného takého s rozobratým dovezeným strojom a dlžníka môjho milióna € už poznáme). ?

Ak sa však pozrieme na hlavný slogan celej kampane: ✌?akcína je sloboda, musíme zbystriť pozornosť. Podľa výrokovej logiky totiž platí, že NE✌?akcinácia je NEsloboda! Inak povedané, nedáš sa zaočkovať, nebudeš slobodný. ☝?

A to, že sa to takto deje, potvrdzujú aj výroky z ostatných dní zo strany (akože) „novinárov“, ktorí do značnej miery ovplyvňujú verejnú mienku, ale čo je horšie, zaznievajú aj z úst „odborníkov“ – členov konzília odborníkov – a dokonca aj samotného ministra zdravotníctva. A ten, keď už povie viac ako „V hre je, že Rázsochy budú stáť, aj to, že stáť nebudú“, tak to skutočne stojí za to.

❌P. Schutz (denník SME): „Tí, ktorí odmietajú očkovanie, by mali byť POTRESTANÍ AŽ BY BOLESŤOU ZAVÝJALI.“ ?

❌E. Prokopová (pediatrička, členka konzília odborníkov): „Očkované deti by mali mať v škole INÉ PODMIENKY, ako neočkované.“ ?

❌V. Lengvarský (minister zdravotníctva): „Je potrebné urobiť opatrenia tak, aby sme ZVÝHODNILI ZODPOVEDNÝCH.“ ?

„Zrnká múdrosti“ v podaní kompetentných sa budú s pribúdajúcim časom stupňovať a pribúdať.
Takáto direktívna, nátlaková kampaň, ktorej jediným výsledkom je obmedzovanie základných ľudských práv a SLOBÔD (NE✌?akcinácia je NEsloboda) a segregácia spoločnosti na tých dobrých, zodpovedných, zvýhodnených a tých druhých – nezodpovedných, je minimálne neetická‼️

V prípade liečiv by mala byť kampaň – podľa môjho skromného názoru – orientovaná na osvetu zdravotných účinkov a na zdravie pacienta. Ak teda o vakcíne hovoríme ako o liečive. ??‍♂️

Ale to prenechám radšej na odborníkov a tých zodpovedných. A najmä na individuálnom, SLOBODNOM rozhodnutí každého občana Slovenskej republiky (najlepšie až po oboznámení sa s pozitívami, ale aj rizikami konkrétnej látky).

Zdroj: FB, Ján Mažgút (hovorca SMERU – SD)

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás