NázoryJ. Laššáková o Čaputovej: Jej rozfláknuté vlasy sú proti...

J. Laššáková o Čaputovej: Jej rozfláknuté vlasy sú proti protokolu a kde je odstup 2 metre od Bidena?

-

spot_img

J. Laššáková o Čaputovej: Jej rozfláknuté vlasy sú proti protokolu a kde je odstup 2 metre od Bidena?

Často sa ma viacerí pýtajú, čo mám proti Zuzane Čaputovej…

Proti osobe Zuzany Čaputovej nemám žiadne výhrady. Je to osoba požívajúca rovnaké práva ako ja. Ak sa ale rozprávame o prezidentke SR, tak povinností má ona oveľa viac! Má sa riadiť Ústavou SR, právnymi predpismi svojej vlasti a v prípade cesty do zahraničia aj diplomatickým protokolom. Som zhrozená z toho, ako nedôstojne reprezentuje Slovenskú republiku v zahraničí! Výčitka jej smerom ohľadne jej vlasov je oprávnená! Ako prezidentka SR má predpísané ešte aj to, ako má mať učesané vlasy. Skrátka, v žiadnom prípade a v žiadnom podobenstve ich nemôže mať rozfláknuté do vetra! Evokuje to istý typ zamestnania. Hovorí sa mu aj „najstaršie remeslo“ na svete! Fuj!

A teraz k veci!

Môže mi prosím, niekto vysvetliť, koľko je „dvojmetrový odstup“?! Lebo to, čo sa ukazuje na fotke, kde Zuzana Čaputová s rozfláknutými vlasmi stojí pri Bidenovi, určite dva metre nie sú. Hlavne, že v Dánsku mala ešte aj rúško. Tam mala aspoň upravené vlasy! Skrátka, Biden nie je kráľ a viac si ani nezaslúži.

Aby nedošlo k omylu! Toto neskúmam iba ja a diplomati. Toto vyhodnocujú aj Bidenoví spolupracovníci! Zas sme si vďaka prezidentke urobili hanbu. Veľká „vďaka“!

Mgr. Judita Laššáková

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás