fbpx
NázoryJ. Draxler: Taká drobná hlúposť: ministra Mikulca odfotili s...

J. Draxler: Taká drobná hlúposť: ministra Mikulca odfotili s prinajmenšom dvoma kusmi hodiniek veľmi drahých švajčiarskych značiek…

-

J. Draxler: Taká drobná hlúposť: ministra Mikulca odfotili s prinajmenšom dvoma kusmi hodiniek veľmi drahých švajčiarskych značiek…

Taká drobná hlúposť: ministra Mikulca odfotili s prinajmenšom dvoma kusmi hodiniek veľmi drahých švajčiarskych značiek. Ale nie je z toho nijaká extra aféra.

Mne to pripomenulo moju dávnejšu skúsenosť s novinármi. Na rozdiel od Mikulca ma jeden bulvárny týždenník odfotil s hodinkami tak, že vôbec nebolo vidieť značku. Napriek tomu do článku dali, že nejaký „odborník“ to ohodnotil na švajčiarske hodinky s cenou okolo 1500 eur.
Nebol to článok o mne, bol to článok o prominentoch a ich hodinkách a vychádzal som tam dokonca ako ten s najlacnejšími.

Ale aj tak to nebola pravda, v živote som hodinky v takej cene ani nedržal v ruke, nieto ešte vlastnil.

- reklama -

A tak som moje hodinky odfotil s lepším priblížením, ako to bolo v časopise, aby bolo jasne vidieť značku. A dodal som, že neboli švajčiarske a stáli, tuším, 120 eur. Dal som to aj na FB.
Myslíte si, že uverejnili opravu? Ani náhodou.

Samozrejme, toto je len taká somarinka, klamali v oveľa dôležitejších veciach. Ale pekná ilustrácia, že ani vtedy, keď sú uplne presne usvedčené z klamstva, proste sa neopravia. Navyše, toto bol bulvár, ale strojom na lži sú u nás často tie noviny, ktoré o sebe tvrdia, že sú seriózne.

Zdroj: FB Juraja Draxlera

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás