fbpx
NázoryJ. Bync prináša opäť závažné obvinenia na župana Majerského(KDH):...

J. Bync prináša opäť závažné obvinenia na župana Majerského(KDH): Som presvedcený, že riadil aj tunelovanie prešovskej mestskej kasy

-

J. Bync prináša opäť závažné obvinenia na župana Majerského(KDH): Som presvedcený, že riadil aj tunelovanie prešovskej mestskej kasy

Ján Bync sa opäť pustil do predsedu Prešovského samosprávneho kraja a predsedu KDH Milana Majerského. Aj jeho odvážnymi tvrdeninami a mlčaním Majerského, zrejme na Byncovych vyjadreniach je veľa pravdy.

J. Bync:

Monarcha Majerský prehlásil, že KDH je pripravené vládnuť, ale mal za ušami, už aj ako primátor Levoče.

Predseda KDH sa predvčerom v televíznych novinách televízie Markíza vyjadril k zložitej situácií vo vládnej koalícií, pričom vyslovil zaujímavú vetu, že „KDH je pripravené vládnuť.“


Pán župan a predseda KDH má asi naozaj problém s pamäťou, nielenže zabudol, že v Tatrách už nevlastní trvalé trávnaté plochy, ale lukratívny stavebný pozemok a na ňom luxusnú megavilu s priamym výhľadom na tatranské štíty, ale tento pán vôbec nepostrehol, že už nie sme súčasťou Rakúsko Uhorskej monarchie a Slovensko je parlamentnou republikou. Táto krajina práve v týchto ťažkých časoch potrebuje vládu, ktorá bude tomuto zbedačenému národu slúžiť a nie vládnuť!

Vyjadrenie novodobého monarchu Majerského je aj na niečo dobré, presne vystihuje jeho povahu. Vyjadril sa jasne, že chce tejto krajine vládnuť. On sa nevyjadril, že KDH chce byť súčasťou novej vlády a že sa chce podieľať na riadení tejto krajiny, ale on jej chce rovno vládnuť…

Nuž čo, keď vládneš celej krajine, tak máš väčšie príležitosti, že sa na teba viac prilepí, ako na nejakej župe, či neveľkom meste. Zaujímalo ma, či pán Majerský bol ešte čestný muž, keď nastúpil na pôst predsedu Prešovského samosprávneho kraja z primátorského kresla v Levoči a tak som sa na jeho primátorovanie pozrel zblízka. 

A čo si vy myslite, bol? Ale kdeže, pán Majerský mal riadne za ušami ešte počas primátorovania v Levoči. S kúpou a predajom stavebných pozemkov mal bohaté skúsenosti už ako primátor. V roku 2016 mesto Levoča pod jeho vedením nakúpilo pozemky s cieľom vybudovať individuálnu bytovú výstavbu za cenu 17 EUR za meter štvorcový a potom tieto pozemky bez súťaže predalo firme, ktorá na týchto pozemkoch realizovala výstavbu inžinierskych sieti za 10 EUR/m2. Súper „business,“ čo poviete, ale len pre vyvolených. Ak ste priateľom, či blízkym spolupracovníkom pána župana, tak do dvoch rokov bývate v novom rodinnom dome, o tom vám v blízkej dobe uverejním ďalší článok. 

 Predpokladám, že mi verní a parazitujúci posluhovači pána župana a predsedu  kresťanských demokratov cez falošné profily poriadne vynadajú a budú tvrdiť, že to ja som podvodník a zlodej, nie ich veľký náčelník a vytiahnu na mňa aj to, čo som mal pred pätnástimi rokmi na večeru. No majú smolu, ja sa ich nebojím.

Nikomu som nič neukradol a nikoho som nepodviedol. Ja nemám dôvod tajiť majetky, ako pán Majersky, lebo na všetko čo mám som si poctivo zarobil svojou hlavou a rukami. Aj keď nie som osoba, ktorá žije z vašich dani, nemám problém vyjadriť sa a vysvetliť občanom čokoľvek, ak majú o mojej osobe akékoľvek pochybnosti. Neskrývam sa za falošné stránky a vystupujem na sociálnych sieťach pod svojím pravým menom. Čoskoro Vám prinesiem informácie o sebe a moje stanovisko k nepravdivým obvineniam, ktoré na mňa „kadeháci“ pod falošnými profilmi vyťahujú.

Vám všetkým, ktorí ma podporujete patrí veľká vďaka, dodáva mi to chuť i silu. Mnohí mi píšete, že mám pravdu, že je to tak, že to vidíte, že tam robíte, ale bojíte sa verejne vystúpiť, alebo má verejne podporiť, aby ste neprišli o prácu. Chápem to a sám na vlastnej koži som pocítil o čom to je. Viem, že v KDH pod vedením pána Majerského neplatí prikázanie „ Milovať budeš svojho blížneho, ako seba samého.“ 

Ďakujem vám, za tisíce vašich telefonátov, sms, mms správ a emailov podnetov i múdre a rozumné komentáre. Prepáčte mi, že nestíham všetkým odpovedať, že vám všetkým neviem pomôcť, alebo poradiť, ale snažím sa stihnúť čo najviac.

Pre vás všetkých ostatných, chcem uviesť, že moje tvrdenia si môžete preveriť v uzneseniach Mestského zastupiteľstva v Levoči číslo 10., a číslo 7., a v Levočskej televízií si môžete vyžiadať, alebo pozrieť záznam z diskusie o tejto kauze.

 Vráťme sa ešte k primátorovaniu pána Majerského. Za zmienku stojí skutočnosť, že v hodnotení hospodárnosti za rok 2016, Mesto Levoča, skončilo na 130 mieste zo 138 hodnotených slovenských miest. Pod vedením primátora Majerského, Mesto Levoča obsadilo 74., miesto zo 100 hodnotených samospráv v rebríčku Transparency International Slovensko.   

Myslím, že tieto skutočnosti jasne hovoria za všetko a pán Majerský mal už vtedy pykať za svoje činy. Namiesto toho, nám pán Alojz Hlina, vtedajší predseda KDH, vyniesol pána Majerského, už ako skúseného korupčníka až na župansky trón. Už som písal pánovi Hlinovi, ktorý pred piatimi rokmi vyhral Majerskému županské voľby, aby si po neho prišiel, že ho tu v Prešove už nechceme, nech si ho vezme naspäť, ale neodpovedal mi... Asi ho nechce, lebo dobré vie, čo je to za človek a ako sa mu za vyhraté županské voľby odmenil.

 Pred niekoľkými dňami som na svojom facebookovom profile uverejnil príspevok, kde som citoval stanovy strany Kresťanských demokratov a následne som poukázal na najväčšie kauzy a prehrešky pohlavárov KDH v Meste Prešov i na VÚC Prešov. Dovtedy som si o Majerskom myslel, že mal vo funkcií Prešovského župana štyri a pol roka prázdnin. Teraz vidím, že on sa skoro celé volebné obdobie zaoberal svojimi súkromnými záležitosťami. Najprv sa rozvádzal, potom naháňal lukratívne „trvalé trávnaté plochy,“ priamo pod Tatrami, potom zasa vybavoval anulitu prvého manželstva a zasa druhý cirkevný sobáš, potom musel stihnúť minúť všetky úspory druhej manželky na výstavbu megavily na „trvalé trávnatých plochách.“ Je fakt šikovný, vo svojom životopise uvádza, že v roku 2020 mál až dve manželky. V tom istom roku sa rozvádzal, zariadil, že mu cirkev anulovala prvé manželstvo, a zasa zorganizoval druhú svadbu a druhý cirkevný sobáš a znova prisahal vernosť až do smrti pred pánom Bohom. Nebyť toho, že toto volebné obdobie bolo až päťročné, tak pán Majerský by určite toto všetko nestihol. Verím, že si už po voľbách konečne oddýchne...

Keď sa ešte raz pozriem na uplynulých päť rokov a nové dôkazy o primátorovaní v Levoči, som presvedčený, že práve on riadil aj tunelovanie Prešovskej mestskej kasy. Je nepochybné, že za personálnym obsadzovaním najdôležitejších riadiacich postov na Mestskom úrade v Prešove, výlučne straníckymi funkcionármi KDH z celého kraja stojí on a pani primátorka sa iba bezmocne prizerala na personálne rošády a podpisovala menovacie dekréty podľa príkazov straníckeho šefa. A práve títo ľudia stoja za prúsermi, keď sme z mestskej kasy platili za kosenie vodných plôch, alebo za výrobu ľadu v rozbúranom zimnom štadióne a mnohé iné, ktoré pripisujeme pani primátorke Turčanovej, ale v skutočnosti za všetkým stojí jej stranícky šef. A takýto človek by chcel vládnuť celému Slovenskú...  „Nech Pán Boh ochraňuje Slovensko pred takýmto kresťanom!

Zdroj: FB Janko Bync, VV

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás