DomáceHLAS-SD: Strana by mala mať koncom mája snem, Pellegrini...

HLAS-SD: Strana by mala mať koncom mája snem, Pellegrini sa vzdá členstva

-

spot_img

HLAS-SD: Strana by mala mať koncom mája snem, Pellegrini sa vzdá členstva

BRATISLAVA 8. apríla (SITA) – Koaličná strana Hlas-SD by mala mať koncom mája snem, na ktorom sa novozvolený prezident Peter Pellegrini vzdá pozície predsedu strany, členstva v predsedníctve, ako aj v samotnej strane. Pre médiá to povedal minister vnútra a generálny manažér strany Matúš Šutaj Eštok. Zároveň povedal, že o budúcnosť strany sa neobáva. „Hlas bude pevnou súčasťou koalície, stabilnou,“ povedal Šutaj Eštok s tým, že aj stabilita v rámci poslaneckého klubu je jasne garantovaná.

Pokiaľ ide o možnosť, že by sa stal predsedom strany, Šutaj Eštok povedal, že Hlas-SD je pre neho prvá a posledná stana, v ktorej chce byť. „Prirodzene, mám záujem o to, aby Hlas mal budúcnosť na slovenskej politickej scéne, ale ja som sa nikdy nedral po žiadnych funkciách,“ vyhlásil Šutaj Eštok. Dodal, že nového predsedu zvolí snem.

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás