TV VVHLAS-SD: Pellegrini sa v sobotu na sneme vzdá postu...

HLAS-SD: Pellegrini sa v sobotu na sneme vzdá postu predsedu strany a pozastaví si členstvo, zvolia nového predsedu

-

spot_img

HLAS-SD: Pellegrini sa v sobotu na sneme vzdá postu predsedu strany a pozastaví si členstvo, zvolia nového predsedu

BRATISLAVA 31. mája (SITA) – Zvolený prezident Peter Pellegrini sa v sobotu 1. júna na sneme strany Hlasu-SD v Košiciach vzdá postu predsedu strany a pozastaví si v nej členstvo. Na štvrtom pracovnom sneme Hlasu-SD bude zároveň zvolený nový predseda strany a rozšíri sa počet podpredsedov strany. Novým lídrom sa má stať generálny manažér strany a zároveň minister vnútra Matúš Šutaj Eštok. Schválilo ho už predsedníctvo strany na návrh Petra Pellegriniho, potvrdiť ho musí ešte snem. Pozvaných je 1 000 delegátov. Vo vedení strany pribudne piaty podpredseda, ktorým by sa mal stať Tomáš Drucker, ktorý vo vláde zastáva post ministra školstva.

Ako ďalej informovala hovorkyňa Hlasu-SD Karolína Ducká, snem sa začína o 10:00, ako prvý vystúpi s príhovorom súčasný predseda strany Peter Pellegrini a následne aj novozvolený predseda. V rámci programu vystúpi tiež líder kandidátky Hlasu-SD do Európskeho parlamentu a nitriansky župan Branislav Becík. Snem bude streamovaný na sociálnych sieťach strany.

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás