NázoryHerec Vyskočil účtuje za Roberta Fica a Magde Vášáryovej...

Herec Vyskočil účtuje za Roberta Fica a Magde Vášáryovej kladie otázku

-

spot_img

Herec Vyskočil účtuje za Roberta Fica a Magde Vášáryovej kladie otázku

NEDEĽNÉ RÁNO S IVANOM VYSKOČILOM „Atentát na slovenského premiéra. Šokujúca správa! Médiá naznačujú. A naši vládni predstavitelia? Napriek súčasným sympatickým prejavom majú na hlave veľkú hrudu masla,“ komentuje tragédiu, ktorá sa v stredu odohrala na Slovensku, herec a člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil. Nešetrí ani premiéra Fialu ani ministerku Černochovú a pripomína nám tabuľu s nápisom „Slováci a dezoláti nemajú povolený vstup“! Oslovil aj svojich kolegov. Spomenul herca Matáseka a položil Magde Vášáryovej otázku. Na záver je odkaz pre Roberta Fica.

„Pravda a láska, teda ich pravda a láska, víťazia spolu s lžou a nenávisťou,“ hovorí herec Ivan Vyskočil. „Nemáme veľkonočný čas, ale 15. máj bol skutočne ‚škaredou stredou‘. Atentát na slovenského premiéra Roberta Fica. Šokujúca správa! A smutnú stredu ilustrovala smrť môjho priateľa Vlastíka Harapesa,“ smutne prikyvuje a sústreďuje sa na to, čo sa v stredu stalo na Slovensku.

Napriek súčasným prejavom, veľká hruda masla na hlave

„Pokus o vraždu premiéra Fica. V našej krajine je to niečo neslýchané a najviac si zaslúži odsúdenie. Len som bol zvedavý, čo na to povedia naše médiá a naši najvyšší predstavitelia. Nemusel som dlho čakať. Hneď vo večerných správach dala televízia Prima priestor slovenskému novinárovi, ktorý urobil všetko pre to, aby nás presvedčil, že atmosféru dozrievania na takýto akt pripravila najmä Ficova vládna strana,“ krúti s úžasom hlavou Ivan Vyskočil. Všetky mainstreamové médiá pokračujú v tomto duchu a so slovami odsúdenia a súcitu nám zároveň, niekedy menej, niekedy očividnejšie, vnucujú túto myšlienku. Tak som hľadal v pamäti a nemôžem si pomôcť, ale myslím si, že naši vládni predstavitelia, napriek súčasným sympatickým prejavom, majú na hlave veľkú hrudu masla,“ pokrčí plecami herec a vysvetľuje ďalej.O)

Ceduľa s nápisom: „Slovákom a dezolátom vstup zakázaný“

„Nebol to náš premiér, kto zrušil konferenciu s našim najbližším a bratským národom len preto, že Slováci neuposlúchli a drzo zvolili Roberta Fica proti našej, teda ich zvrchovanej rade? Nenechala sa odfotiť naša známa bojovníčka pani Černochová a nezverejnila fotografiu s nejakým slovensko-bruselským pätolízačom, ktorého prijala za svojho poradcu? (Jaroslav Naď – pozn. red.). A hrdo ukazovali pred sebou ceduľu s nápisom: „Slovákom a dezolátom je vstup zakázany!?“ Chytí sa za hlavu a pokračuje. „Neschvaľovala táto čarodejnica – bojovníčka ďalší atentát, keď namiesto ruského novinára v aute vybuchlo auto, kde sedela jeho dcéra? V tom čase neprejavila ani kvapku súcitu,“ vymenúva herec a pokračuje. „To isté platí pre „Zdesenú Mirku“. Teroristický útok a úmrtia v koncertnej sále v Moskve? To nemôže pohnúť touto zvláštnou existenciou. Koniec koncov, obeťami boli Rusi. Jediné, čo chýbalo, bolo povedať, dobré pre nich. Týmto postojom v skutočnosti dávajú zelenú všetkým teroristom a vrahom! Títo naši najvyšší predstavitelia majú skutočne zvrátenú morálku. Takže sa na mňa nehnevajte, akosi nemôžem uveriť ich slovám súcitu,“ vysvetľuje.

Nálepky ako mafián, hrobár slovenskej demokracie

V tejto atmosfére nebuďte prekvapení, ak sa k nim pridá veľa bláznov. Bol som tiež prekvapený a zarmútený, že herec David Matásek a niektorí ďalší sa pridali k tejto zlej strane,“ pokrčí plecami herec a dodá.

„Žiaľ, slovenské médiá, plne na strane opozície a platené bohvie odkiaľ, nešetrili pred atentátom hrubými slovami a útokmi na Roberta Fica. Nálepky ako „mafián“, „hrobár slovenskej demokracie“, to všetko podnecovalo atmosféru nenávisti. Pani Magda Vášáryová – aj vy máte na tom svoj podiel práce. Páči sa vám to? Je to to, čo ste chceli? Všetka nenávisť je zhubná! Či už je to proti Rusom, Židom, Slovákom, alebo len tým, ktorí majú iný názor. Kam až chcú „páni hore“ touto nenávisťou zájsť? Až po atentáty? Bude to stačiť?? Alebo až k hromadám detských topánok a hračiek?“ pýta sa zdesene a ukazuje.

„Ale slušní ľudia v tomto nejdú s vami a ja nejdem s vami!! Odkazuje herec  Ivan Vyskočil

PS Ivana Vyskočila                                                

„Než som ho dopísal, dozvedel som sa, že nejaký veľký duch zistil, že vrah je obdivovateľom Ruska a niektorých jeho vojenských organizácií (konkrétne to tvrdil pán Tabery v Českom rozhlase). Som blbec a naivný idiot. Veď aj bez informácií by som sa mohol staviť, že na vine je PUTIN a BABIŠ!“ herec nešetrí sarkazmom.

Na samom konci, dodáva. „A úprimne želám Robertovi Ficovi skoré uzdravenie a pokračovanie v práci, ktorú dobre začal.“

Pani Magda Vášáryová si vyslúžila aj iný odkaz

Pani Všadebolka Magda Vášáryová vie vždy všetko najlepšie. Počas minulotýždňovej relácie Na telo sme boli svedkami aj toho, že si dovolí hosťovi v rovnakom postavení, ako bola aj ona, „zatvoriť ústa“, pričom reálny moderátor sa zmohol len na rozpačitú reakciu. Kosa na kameň narazila v Čechách, kde Vášáryovej moderátor Xaver naložil tak, že sa budete od smiechu plaziť.

Vyslúžila si to svojimi nemiestnymi hláškami aj po voľbách, pričom sa už dlhodobo vyjadruje tak, že jedni ľudia sú kvôli tomu, koho volia podľa nej spodina, luza, či neofašistov. To, čo jej Xaver odkázal na záver, by rozhodne nemali počuť vaše deti.

Autor: Gabriela Fedičová

Zdroj: hlavnydennik.sk

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

2 Komentáre

  1. … ja viem, čo Xaver Veselý odkázal, skapíňajúcim anglosasom protežovanej žubrienke z menzelových postrižin a žľčovitej dôchodkyni z pressburgských kaviarní s ovislou hruďou, ktorú vypne len pripnutý metál od strapákovej formy pentagonského trojzubca. Môžem to povedať ? … magduško, ty spodino, nech ti mráz roztrne prdel.
    … dnes u machaja sa bielik snažil oponovať grehlingovi. Sám bielik priznal, že s vlastnou taktikou neuspel. Manipulátor pravičiarských zlodejín grehling opakuje nefaktické floskule, má zdľhavé, klamárské monológy a treba ho v čase uťať, nežičiť mu viacej času, než má oponent a nenechať ho opakovane rozvýjať holé vety do masírovacích parabol výmyslov specializovaných kajúcníkov. Keď si bielik nevie s grehlingom rady, nech si pozve vôči daňovo-saskárskému bonusu výhod pre pracháčov, docenta Chmelára, pri ňom by pravičiarský grehling bol núťený občanom ukazáť zlosť v argumentačnej nevedomosti vystupňovanej do žľčovitej nenávisti sociáľnej politiky vykolíkovaného vraha ľavicovej obete.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás