DomáceHamran tvrdí, že on vlastne nechce kandidovať za prezidenta....

Hamran tvrdí, že on vlastne nechce kandidovať za prezidenta. Chce sa vraj úplne stiahnuť z verejného života

-

Hamran tvrdí, že on vlastne nechce kandidovať za prezidenta. Chce sa vraj úplne stiahnuť z verejného života

HAMRAN: Bývalý policajný prezident nebude kandidovať za prezidenta SR

BRATISLAVA 21. decembra (SITA) – Bývalý policajný prezident Štefan Hamran nebude kandidovať na post prezidenta SR. Ako uviedol v rozhovore pre Denník Sme, nemyslí si, že jeho predchádzajúca kariéra či životný príbeh by ho predurčoval k tomu, aby sa uchádzal o post hlavy štátu. V súvislosti so svojou budúcnosťou podľa vlastných slov zvažuje viacero alternatív, no akýkoľvek vstup do politiky je na poslednom mieste jeho rebríčka. V súčasnosti plánuje úplne stiahnutie sa z verejného života.

„Ja som kandidatúru neoznámil. Keď mi zavolal novinár a položil mi otázku, či zvažujem kandidáturu, odpovedal som, že áno, zvažujem okrem iného aj to a mnoho ďalších alternatív. Človek na to, aby kandidoval na prezidenta, musí mať na to profesionálny background, ktorý ho predurčuje k tomu, aby sa uchádzal o taký post, musí byť o tom vnútorne presvedčený a musí si vedieť predstaviť budúcnosť v takej pozícii,“ povedal. To, že si niektorí vedia predstaviť, že by kandidoval, podľa Hamrana nestačí, pretože o tom musí byť presvedčený on sám. „Ja o tom presvedčený nie som,“ doplnil.

https://www.sme.sk/minuta/23259698/hamran-kandidovat-na-prezidenta-nejdem?ref=mnt

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Och, aká obeta. Veď aj súčasná prezidentka nemala na to, aby sa stala prezidentkou. A ako dopadla? Pomocou peňazí a médií , niektorých zahraničných a slovenských aktivistov , a k tomu ešte aj vzdania sa Mistríka, tak je tam kde je. Má výhodu, že do konca života , má o dochodok postarané a pritom nemusí nič robiť spolku so svojim tzv. prezidentom (sochou).

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás