DomáceGorila sa reinkarnovala v audioverzii a presstitúti majú sviatok

Gorila sa reinkarnovala v audioverzii a presstitúti majú sviatok

-

spot_img

Gorila sa reinkarnovala v audioverzii a presstitúti majú sviatok

Médiá dostali 39-hodinový audiozáznam z Gorily a čo urobili? Z najnepodstatnejšej časti sa snažia vytvoriť kauzu. George Orwell by bledol závisťou nad tým, čo dokážu predajné opozičné médiá. Truban, Beblavý, Hlina na tlačovke, kde zlyhali všetky médiá. Presstitúti sa odhalili v plnej ohyzdnej nahote. Slovensko nemá médiá, len trápnych propagandistov. Matovič na vychádzke zo špecializovaného zariadenia v Pezinku zablúdil na tlačovku Smeru. Strašne chcel, aby mu niekto uvalil, ale nepodarilo sa. Jednoznačne tak vyhral titul užitočný idiot prvej triedy. Médiá hlavného prúdu prerážajú aj tie najspodnejšie dná. Ukazuje sa, čo nám hrozí po februári 2020. Matovič, ktorý vždy a s najväčšou ochotou kryl akékoľvek podlosti a špinavosti Dzurindu, Mikloša, a, samozrejme, tým aj Haščáka a ďalších zlodejov, dnes zo seba robí najväčšieho bojovníka proti Pente. Ak niekto pošle zdokumentovaný výrok Matoviča z rokov 2010 – 2012, v ktorom nazýva Dzurindu či Mikloša pravým menom a kde ich vyzýva na odstúpenie, tak sa mu ospravedlním. Inak je to pre mňa najväčší pokrytec v celom vesmíre.

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás