Zhodnotenie týždňaFicova nezmyselná obštrukcia a Matovičov vrchol politickej perverznosti

Ficova nezmyselná obštrukcia a Matovičov vrchol politickej perverznosti

-

Ficova nezmyselná obštrukcia a Matovičov vrchol politickej perverznosti

„dobre“ poradil? Naozaj potrebuje konflikt za každú cenu? Ako to bolo s Mazákovou nástražnou mínou? Ako Kiska poslušne menoval dvoch sudcov z dvoch kandidátov? (Laššáková, Mamojka) Ako to bolo, keď Mazák dúfal, že vyvolá ústavnú krízu, ale nevyšlo to? Scenár je jasný, ak kandidáti do volieb nebudú navolení, skúsia požiadať o nových kandidátov? Znova to budú družstevní právnici odsúdení za úmyselný trestný čin, ktorí Mazákovi či inej podobnej kreatúre odobria akúkoľvek právnu perverznosť?

Kondrót strieľa Smeru do kolena. Prečo to robí? Stratili už v Smere súdnosť? Zmiernenie, resp. „vykastrovanie“ protischránkového zákona je to najabsurdnejšie, čo môžu urobiť, ak sa chcú dištancovať od temného ekonomického pozadia.

Baránikova novela alebo esenciálne pokrytectvo. SaS-ka chce zakázať kandidovať sudcom do parlamentu, pritom to bola práve ona, ktorá nominovala do parlamentu sudcu Najvyššieho súdu Paludu. Prečo to Baránik robí? Po A: Myslí si, že všetci voliči SaS prešli lobotómiou. Po B: Má Alzheimera. Po C: Je neskutočne podlý pokrytec. C je správne!

Matovičova najnovšia politická perverznosť. Zneužitie matky zavraždenej Kušnírovej s cieľom zakryť svoje fatálne politické a osobné zlyhanie po odchode Remišovej a ďalších štyroch poslancov. Už z OĽANO odišlo deväť z devätnástich, také straty ešte nemala žiadna strana v dejinách slovenskej politiky. O čom bude kampaň pred voľbami? Dokedy budú normálni ľudia trpieť takéto tancovanie na hrobe uvedenej dvojice. Neexistuje nič, pred čím by mali pietu? Ako sa prejaví odchod Remišovej od Matoviča?…

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás