fbpx
NázoryFico vyzýva slovenských a českých progresívcov, aby nerozbíjali vzťahy...

Fico vyzýva slovenských a českých progresívcov, aby nerozbíjali vzťahy medzi ČR a SR. Odkazuje im, že sa zahrávajú s ohňom!

-

Fico vyzýva slovenských a českých progresívcov, aby nerozbíjali vzťahy medzi ČR a SR. Odkazuje im, že sa zahrávajú s ohňom!

Robert Fico: ŽIADAM SLOVENSKÝCH A ČESKÝCH PROGRESÍVCOV, ABY NEROZBÍJALI VZŤAHY MEDZI SR A ČR. HRÁTE SA S OHŇOM!

Najskôr to bol prezident ČR P. Pavel, ktorý vyjadril znepokojenie nad vývojom v SR. So všetkou úctou som mu pripomenul, že na Slovensko sa chodí s klobúkom v ruke a nie na hlave.

V našom dokumente o zahraničnej politike SR sme schválili toto: „SMER – SD v prípade účasti vo vláde musí venovať osobitnú pozornosť vzácnej blízkosti ČR a SR a nedovoliť vystavenie tohto unikátneho vzťahu akémukoľvek nebezpečenstvu.“

- reklama -

Progresívci v ČR a SR majú zjavne iný názor. Minister zahraničia ČR J. Lipavský z progresívnej strany Piráti (kópia Progresívneho Slovenska) vyhlásil, že môj možný návrat do funkcie premiéra SR je niečo, čo je nutné veľmi pozorne sledovať.

A že mám ustúpiť od mojich absolútne nehoráznych výrokov. Že zbrojenie Ukrajiny nič nerieši, že protiruské sankcie nefungujú a že EÚ je v zahraničnej politike vo vleku USA. Nepochybujem ani sekundu, že toto je robota Z. Čaputovej, ktorá sa pri návšteve prezidenta ČR na Slovensku išla pretrhnúť, aby na mňa zaútočil.

KTO TOTO ORGANIZUJE, JE BLÁZON. RÁD BY SOM POŽIADAL VŠETKÝCH ČESKÝCH POLITIKOV, ABY SA NENECHALI NAHOVÁRAŤ NA TAKÚTO ŠPINAVÚ PRÁCU A NEZASAHOVALI DO ZÁLEŽITOSTÍ SR.

SVOJE NÁZORY NA VOJNU NA UKRAJINE NEMÁM DÔVOD MENIŤ. JEDINÉ, ČO Z. ČAPUTOVÁ A JEJ ČESKÍ PRIATELIA ROBIA JE, ŽE UNIKÁTNY VZŤAH A VZÁCNU BLÍZKOSŤ MEDZI SR A ČR VYSTAVUJÚ NEBEZPEČENSTVU. TO JE TO POSLEDNÉ, ČO SI ŽELÁM.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

1 COMMENT

  1. Odkedy je Fico akebo Smer slovenskom. To že nemajú radi teba, svoju konkurenciu, nie oponenta, neznamená že budú ničiť vzájomne vzťahy s celým slovenskom.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás