fbpx
NázoryEuroposlanec Radačovský si strelil gól do vlastnej bránky, keď...

Europoslanec Radačovský si strelil gól do vlastnej bránky, keď zaútočil na Smer: Nazýval sa bláznom, ale stal sa z neho iba bezvýznamný dosluhujúci šašo a klaun, ktorý Europarlamentu a Slovensku ostal iba na smiech

-

Europoslanec Radačovský si strelil gól do vlastnej bránky, keď zaútočil na Smer: Nazýval sa bláznom, ale stal sa z neho iba bezvýznamný dosluhujúci šašo a klaun, ktorý Europarlamentu a Slovensku ostal iba na smiech

Europoslanec Miroslav Radačovský zaútočil na stranu SMER – SSD a takto si pravdepodobne myslí, že získa voličov Roberta Fica na svoju stranu. V statuse Radačovský opisoval, ako sa strana Smer zmenila na pro-Čaputovskú. Zrejme nesleduje tlačovky Roberta Fica. Pri jeho „nenahraditeľných“ povinnostiach v Bruseli, sa ani niet čomu čudovať. Radačovský sa vyjadruje, že strana SMER – SSD má meniť názor aj na stranu Republika, čo zrejme vidí opäť iba Radačovský. Je potrebné zdôrazniť, že nič podobné sme z úst Roberta Fica nikdy nepočuli.

Podľa slov Radačovského „je totiž lepšie byť bláznom ako klaunom a šašom“ a odvoláva sa na text piesne Karla Kryla „Král do boje táh, do veliké války a s ním do té války šel na mezku klaun“. V tom čase ešte zrejme netušil, že vlastne píše o sebe, avšak toho šaša a klauna, ktorý ostal na smiech, urobil zo seba jedine sám.

Čo napísal v statuse?

Zdroj: FB Miroslav Radačovský
Zdroj: FB Miroslav Radačovský
Zdroj: FB Miroslav Radačovský
Zdroj: FB Miroslav Radačovský.
- reklama -

Na jeho status reagovala kolegyňa z Europarlamentu poslankyňa strany SMER – SSD Monika Beňová:

Zdroj: FB Miroslav Radačovský/ Monika Beňová reagovala na status europoslanca Radačovského. Status po zverejnení komentára od Moniky Beňovej okamžite zmizol.

Radačovský sa v statuse nezabudol vyplakať, ale to sme jeho v prípade už zvyknutí na nezáujem médií o jeho osobu.

Tak ako to je?

Podľa Radačovského len blázon nemení názory, ktoré on podľa jeho slov nemení a teda radšej bude bláznom, ako šaškom a klaunom, ktorý je na smiech. Po vymazaní statusu po komentári od Moniky Beňovej k jeho statusu je možné vyvodiť záver, že zmenil názor a teda už sa neradí do kategórie blázna, ako to sám vyhlasoval, ale šaška a klauna.

RADAČOVSKÝ SA ZAMOTAL AŽ PO UŠI

V mene jeho mikrostraničky Slovenský Patriot s nulovým výtlakom, ktorou sa tak rád hrdí ako jej predseda, niekoľkokrát vyhlasoval, že sa nebude spájať s politikmi minulosti a súčasnosti.

Zdroj: FB Miroslav Radačovský.
Zdroj: FB Miroslav Radačovský

Čo v jeho slovách je pravdou? Záver nech si vyvodí každý sám. V strane nechce ľudí politickej minulosti, na spoločnej kandidátke mu nevadia…

A OPÄŤ JE ZO SAMOZVANÉHO BLÁZNA IBA ŠAŠO A KLAUN, KTORÝ JE NA SMIECH

Je všeobecne známe, čo na sociálnej sieti potvrdil aj Andrej Danko, predseda SNS, že rokujú o spoločnej kandidátke. Čiže to je ďalší dôvod, prečo už ani úlohu blázna europoslanec Radačovský neustál. Znovu ostáva len zopakovať, že sa stal šaškom a klaunom, ktorý je naozaj len na smiech a to podľa jeho slov nechcel. Danko za Radačovským naklusal do Bruselu, kde nahrali spoločné video. Vo videu sme počuli od Danka samé glorifikovanie bývalého sudcu, ktorý sa do Europarlamentu dostal na kandidátke Kotlebovej ĽSNS a Andrej Danko medzi ľudí, ktorý je asi politický nováčik, nezaťažený politickou minulosťou, rozhodne nepatrí.

Zdroj: YT Andrej Danko. Názov videa je: Máme nové posily. Pán Miroslav Radačovský, Adam Lučanský a Michal Radačovský.
Zdroj: YT Andrej Danko. Názov videa je: Spájame sa v prospech Slovenska, aby aj v Bruseli vedeli, že liberalizmu dávame stopku.

Ide o osobný prospech hrdého predsedu strany Slovenský Patriot, ako sa Miroslav Radačovský označuje a takto mať aspoň teoretickú šancu dostať stranu a svojich blízkych ľudí do NR SR, alebo predsa zmenil názor o 180 stupňov, že z osobami politickej minulosti sa spájať nebude a tým zavádzal aj tých pár sympatizantov, ktorých on a jeho strana má a vyskúšal útokom na stranu SMER – SSD získať o pár priaznivcov viac, čo mu aj tak nevyšlo.

VV

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

2 COMMENTS

  1. To má z toho, že pozerá Markízu 🤣🤣🤣🤣🤣 Ak mám povedať svoj názor, tak výroky pani Beňovej sú dlhšie pod drobnohľadom voličskej základne a v ďalších voľbách, ak by ju SMER SSD navrhol na kandidátku EÚ, len by si pohoršil. Vraj je v Bruseli 20 rokov, niet sa čo diviť jej diametrálne odlišným názorom od bežných ľudí. Koniec-koncov i Vy, pán Radaçovský ste „uleteli“ svojimi niektorými názormi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás