fbpx
DomáceDnes zadržaný Pčolinský: Záruka samostatnosti šéfa SIS je v...

Dnes zadržaný Pčolinský: Záruka samostatnosti šéfa SIS je v jeho osobe

-

Dnes zadržaný Pčolinský: Záruka samostatnosti šéfa SIS je v jeho osobe

Foto: pluska.sk

3 MESIACE DOZADU Z ROZHOVORU SO “VZNEŠENOU ODPOVEĎOU” DNES ZADRŽANÉHO ŠÉFA SIS V. PČOLINSKÉHO (NOM. SME RODINA) PRE PODOZRENIA Z KORUPCIE. (zdroj: Pluska)

Nedávno ste naznačil, že SIS pracovala v minulosti nie samostatne, ale v prospech predstaviteľov vlády. Kde je záruka, že história sa nezopakuje? Váš brat je poslancom a členom vládnej strany Sme rodina. Členkou a poslankyňou Kollárovej strany je vaša manželka, a dokonca, vy sám ste nominantom rovnakej strany.

- reklama -

V.P.: Mňa navrhla vláda Slovenskej republiky a po posúdení ma do funkcie vymenovala prezidentka. Už som niekde hovoril, že záruka spočíva v osobe riaditeľa. Beriem to tak, že meno mám len jedno. Chcem odtiaľto odchádzať s pocitom, že služba sa posunula dopredu. A že si úlohy plnila tak, ako jej to ukladá zákon. Chcem, aby bola iniciatívna, dokázala reagovať na nové hrozby a nie, aby niečo zatĺkala, či niekoho kryla.

ŽEBY PREZIDENTKA ZLE POSÚDILA?

ZÁRUKA SPOČÍVA V OSOBE RIADITEĽA – TO SA DNES POTVRDILO

Zdroj: www.pluska.sk

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás