DomáceCudzie vojská sa aj na budúci týždeň budú...

Cudzie vojská sa aj na budúci týždeň budú presúvať po našom území

-

spot_img

Cudzie vojská sa aj na budúci týždeň budú presúvať po našom území

Bratislava 18. júna (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na 31 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez územie Slovenska v období od 21. do 27. júna. TASR o tom informovala hovorkyňa ministerstva obrany Martina Kovaľ Kakaščíková.

„Pôjde predovšetkým o presun spojeneckých vojakov v rámci cvičení Atlantic resolve a Slovenský štít 2021,“ priblížila hovorkyňa. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR.

V tomto období sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska na trasách Sereď – Martin, Kamenica nad Cirochou – Trebišov, Trebišov – Rožňava, Rožňava – Sereď, Sliač – Martin, Michalovce – Kamenica nad Cirochou a späť, Lešť – Sereď, Veľké Ozorovce – Trebišov, Lešť – Martin, Martin – Hlohovec, Kamenica nad Cirochou – Veľké Ozorovce, Nitra – Topoľčany, Zemianske Kostoľany – Lešť a späť. Pôjde tiež o cestné presuny techniky na trase Zemianske Kostoľany – Sereď a späť, Trenčín – Nováky a späť, Zemianske Kostoľany – Bratislava a späť, Rašov – Nováky a späť, Ruskov – Poruba pod Vihorlatom, Poruba pod Vihorlatom – Michalovce, Mokraď – Zemianske Kostoľany a späť, Prešov – Trenčín, Nováky – Záhorie, Alekšince – Nitra a Lešť – Hlohovec.

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás