fbpx
Názory(video) Chystalo sa na Fica niečo hrozné? Preriekol sa...

(video) Chystalo sa na Fica niečo hrozné? Preriekol sa Gröhling zo Sasky? Čo bolo plánové na Fica po jeho možnom vydaní na rozhodovanie o väzbe?

-

(video) Chystalo sa na Fica niečo hrozné? Preriekol sa Gröhling zo Sasky? Čo bolo plánové na Fica po jeho možnom vydaní na rozhodovanie o väzbe?

Slová Branislava Gröhlinga zo Sasky v relácii na TA3, vyslal výčitku poslancovi za OĽANO Michalovi Šipošovi, keď poslankyne klubu OĽANO Romana Tabák a Katarína Hatráková nehlasovali za Ficovo vydanie vyvoláva množstvo otázok.

Gröhling povedal, že kvôli OĽANO sa neuskutočnili veci, ktoré boli „na….“ Fica (naplánované?), potom sa saskár poopravil a povedal pripravené.

Zdroj: Telegram Mimi Šramová

Mimi Šramová napísala na Telegrame:

- reklama -

Ta3, V politike – Gröhling, SaS.

(🤔Čo „bolo na Fica pripravené“ keď liberálov, ktorí ho chceli strčiť do diery to tak strašne hnevá? 

🤔Mali preňho pripravený osud, aký stihol aj Generála Milana Lučanského?)

@investigativnyblogSK

Namiesto konštatovaní je tu viacero otázok:

  • Čo malo byť na Fica naplávané, resp. pripravené, keď sa jednalo o rozhodnutie o vydaní a v ďalšom kroku rozhodované o jeho väzbe?
  • Odkial mal Gröhling informácie, čo malo byť plánované na Fica, keď celá vec mala byť záležitosťou OCŤK a nie poslancov, ktorí iba mali rozhodovať o tom, o čo ich žiadala prokuratúra?

Spomíname si na následný mediálny hon najmä na poslankyňu OĽANO Romanu Tabák, ktorá povedala, že sa odmieta podieľať na politickej pomste.

  • Podľa slov Romany Tabák, keď si prečítala uznesenie o návrhu na vydaní Fica pochopila, že tu niečo nehrá a Fico môže byť neprávom vydaný a v ohrození, keď spomínala slová POLITICKÁ POMSTA?
Zdroj: YT Aktuality
Zdroj: FB Roman Tabák
VV/Telegram Mimi Šramová

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

3 COMMENTS

  1. Hovorí sa tomu ZOSNOVANIE ZLOČINECKEJ SKUPINY a taktiež ZNEUŽITIE PRÁVOMOCÍ VEREJNÉHO ČINITEĽA. A vinní? Ten zoznam je dlhší ako mená talianskej Gomory!!! :
    PSYCHOPAT, sulik, kollar, verona, vrah z prechodu pre chodcov, pezinská skládka, toto sú HLAVY CHOBOTNICE. Potom nasleduje množstvo menších rýb počnúc hegerom, hodinárom, či ministrom smrť a končiac poslednými vyšetrovateľmi či prokurátormi na šp a medzi nimi časť aktivistických špinavých sudcov!!! Celý zoznam môže byť aj na úrovni 100 a viac osôsb. až začne prvý „kajúcnik“ vypovedať, tak začnú spievať úplne všetci…

  2. Toto sú skutočne mafiáni a grázli… Ktorí sa dostali k moci po vražde novinára.. treba si položiť otázku komu táto vražda naozaj prospela a pomohla? A dostanete aj odpoveď na to kto je za tým 🤮

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás