TV VVAUDIO: Minister vnútra Šutaj Eštok: BOLO UŽ NA ČASE...

AUDIO: Minister vnútra Šutaj Eštok: BOLO UŽ NA ČASE SPRAVIŤ NA SLOVENSKU PORIADOK, TAKŽE ZÁKON BUDE PLATIŤ PRE VŠETKÝCH (podcast)

-

AUDIO: Minister vnútra Šutaj Eštok: BOLO UŽ NA ČASE SPRAVIŤ NA SLOVENSKU PORIADOK, TAKŽE ZÁKON BUDE PLATIŤ PRE VŠETKÝCH (podcast)

Mediálnu kritiku extra nevnímam a nerobím si z toho ťažkú hlavu. Už pred voľbami sme vedeli, čo chceme urobiť, a to, čo sme ľudom sľúbili aj plníme. Vždy som na každej jednej pozícii pracoval od prvého dňa nástupu a tak to je aj teraz.

Bohužiaľ, pri predchádzajúcej vláde boli do funkcií dosadení ľudia, ktorí neboli dostatočne prípravení, čo sa odzrkadlilo aj na stave bezpečnosti Slovenska a jeho krízovom riadení. Bol by som preto rád, keby sme sa pohli dopredu a zákon bude konečne platiť pre všetkých. Aj pre úradníkov, policajtov či mňa, ako ministra.

Audio:

Zdroj: Ministerstvo vnútra SR, Matúš Šutaj Eštok

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás