fbpx
NázoryAnna Belousovová: Je načase, aby sa kompetentné orgány začali...

Anna Belousovová: Je načase, aby sa kompetentné orgány začali vážne zaoberať tesným prepojením Zsuszovej, na niektoré známe tváre z politiky – D. Lipšica a A. Danka

-

Anna Belousovová: Je načase, aby sa kompetentné orgány začali vážne zaoberať tesným prepojením Zsuszovej, na niektoré známe tváre z politiky – D. Lipšica a A. Danka

Anna Belousovová: Špecializovaný trestný súd oslobodil Mariana Kočnera spod obžaloby v prípade objednávky vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka aj v kauze prípravy vrážd prokurátorov.

Alena Zsuszovú tento súd uznal vinnou a vymeral jej 25-ročný nepodmienečný trest odňatia slobody.

Tento rozsudok Špecializovaného súdu dnes prijali s obrovským sklamaním všetci predstavitelia vládnej koalície.

- reklama -

Zámerne používam výraz „vládnej koalície“ aj keď máme akože úradnícku vládu, pretože duch a riadiace centrá majú spoločné.

Sklamaná je z rozsudku súdu aj pani prezidentka.

Ani sa im nedivím, veď na príbehu o Kočnerovi, jeho prepojení so Smerom a účasti na vražde novinára postavili celú predvolenú kampaň v 2020 roku a vraždy mladých ľudí im de facto pomohli dostať sa k moci.

Ak by dnes súd odsúdil Kočnera, stavím sa, že by práve toto bolo hlavným tromfom tých istých politických síl v tejto predvolebnej kampani.

Preto je ich obrovské sklamanie pochopiteľné.

Dnešok im urobil vážny škrt cez rozpočet.

Vo svetle dnešného rozsudku je možno načase, aby sa kompetentné orgány a investigatívne, nezávislé médiá ( ak také vôbec na Slovensku ešte sú) začali vážne zaoberať veľmi tesným prepojením Aleny Zsuszovej na niektoré známe tváre z politiky – D. Lipšica s A. Danka.

Je normálne, aby v politike, resp. na Špeciálnej prokuratúre pôsobili ľudia, ktorí majú prepojenie na vrahyňu?!??

A možno by bolo tiež načase začať rozprávať príbeh o Kočnerovi od začiatku a pripomenúť, že jeho hviezdna kariéra sa začala vtedy, keď ho spolu so svojím synom amnestoval prezident Michal Kováč za podvody v kauze Technopol.

Michal Kováč mladší a Marián Kočner spáchali podvod v obrovskom rozsahu a mali skončiť v base !

Neskončili len preto, lebo jeden z páchateľov bol synom prezidenta.

Kováča mladšieho – Kočnerovho spolupáchateľa – prezidentka Čaputová vymenovala za veľvyslanca!!! Zastupuje Slovensko v Spojených arabských emirátoch.

A teraz je sklamaná…

Pokrytectvo a amorálnosť týchto ľudí skrátka nemá medze.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás