NázoryAdvokát Lindtner: Spor medzi Jaroslavom Naďom a Ľubošom Blahom...

Advokát Lindtner: Spor medzi Jaroslavom Naďom a Ľubošom Blahom nie je právny, ale politický

-

spot_img

Advokát Lindtner: Spor medzi Jaroslavom Naďom a Ľubošom Blahom nie je právny, ale politický

Spor medzi Jaroslavom Naďom a Ľubošom Blahom nie je právny, ale politický, povedal na súde Blahov obhajca David Lindtner. Podľa neho boli výroky Blahu o vlastizradcovi štandardnou politickou konfrontáciou a Blahova kritika vecnou kritikou, pričom použil len hyperbolu, ktorá nemôže byť podľa Lindtnera v demokratickom štáte obmedzovaná.

To, čo sa podľa Lindtnera deje Naďovi, si spôsobuje sám neúctou k ľuďom a vyjadreniami, od ktorých neupustil ani po dvoch volebných debakloch. „Naše youtubové videá majú viac vzhliadnutí, ako dosiahli Demokrati vo voľbách,“ dodal advokát.

Lindtner povedal, že Naď sa snaží svoju frustráciu z trvalého politického neúspechu preniesť na súd vo viere, že sa jeho žaloba stretne s pochopením u niekoho, kto má rovnaké politické názory ako on a zdieľa jeho škodlivý progresivistický pohľad na svet.

Advokát povedal, že nie Blaha, politici či ľudia, ale „ľudská arogancia a nekompetencia“ Naďa sú príčinou jeho politického úpadku a toho, že sa ocitol na smetisku politických dejín.

Zdroj:

https://t.me/zemavek/61722

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás