fbpx
NázoryA opäť je v hre pozývací list

A opäť je v hre pozývací list

-

A opäť je v hre pozývací list

„Káčer „posiela“ pozývací list cudzím vojskám – píše na sociálnej sieti v trefnej symbolike našej neslávnej histórie poslanec NR SR Gyimesi György. 

„Káčera vychválil minister zahraničných vecí USA Blinken, a ten radosťou celý bez seba rovno navrhol, aby dočasné a rotujúce jednotky NATO pôsobiace na území SR zmenili svoju prítomnosť na trvalú. Doslova povedal, že “chceme, aby lídri rozhodli o tom, že toto bude trvalá prítomnosť a aby boli prápory rozšírené do veľkosti brigády v každej krajine. Z toho vyplývajú aj záväzky pre nás, zvýšiť schopnosť hostiť takéto jednotky”“ Píše poslanec parlamentu.  

Čítate správne

„Odvolaný minister zahraničných vecí, vyznamenaný za službu vlasti (Spojeným štátom americkým) “posiela” pozývací list cudzím vojskám, aby nás svojou trvalou prítomnosťou bratsky, na večné časy a nikdy inak chránili pred neexistujúcou hrozbou.“ vysvetľuje pán poslanec Gyimesi György.

Ako za Biľaka

„Majme na pamäti, že vtedy chvália jednu krajinu a jej predstaviteľov potľapkávajú po pleci, keď slúži záujmom tých, ktorí ju chvália. Pritom je len servilná a slabá. Silné a sebavedomé krajiny nemajú radi, pretože presadzujú svoj záujem na úkor iných. Pri Slovensku a jeho súčasnej vláde to platí dvojnásobne.“ Končí svoj status poslanec NR SR Gyimesi.

Článok vyšiel na: www.hlavnydennik.sk. Autor článku: Ivan Brožík

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás